anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

regulamin miniaturki

Agrosimex
#7 Wielbiciel#

Witam,

Czy aukcja z takimi miniaturkami jest zgodna z regulaminem:

Agrosimex_1-1676552395970.png

 

jeśli nie to co wymaga poprawy żeby miniaturka nie łamała regulaminu, zależy mi że przedstawiała ona zastosowanie danego produktu czyli w tym przypadku na drzewa owocowe w sadach

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Agrosimex jak coś to padaj numer oferty bo obrazka nie widać (masz za małą rangę) do momentu zatwierdzenia przez moderacje.

Popatrzyłem i niektóre oferty np. 12187731437 i ja bym zmienił na zdjęcie samego worka (zdjęcie 2) tak samo inne, które przedstawiają coś jeszcze oprócz oferowanego przedmiotu

oznacz moderatorów

Agrosimex
#7 Wielbiciel#

chodzi o to że pokazać zastosowanie danego produktu , w naszej kategorii dużo sprzedawców ma właśni taką miniaturkę , my dostaliśmy ostrzeżenie co do tej oferty:

11868263283

w tej chwili miniaturkę przesunelismy na drugie zdjęcie jednak chcielibyśmy stosować miniaturki wraz z pokazaniem zastosowania produktu

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Agrosimex przeważnie allegro samo nie reaguje tylko dostaje zgłoszenie od życzliwego użytkownika.

Ja jestem zdania, że jak bym szukał Miedzian Extra 350 SC to już wiem do czego on służy i nie jest mi potrzebne zdjęcie pokazujące np. jabłka i preparat 😀

oznacz moderatorów

Agrosimex
#7 Wielbiciel#

tak wiem ze aukcja pewnie zgłoszona przez kogoś ale w naszej kategorii takie miniaturki są powszechnie praktykowane i dość popularne , staram się ustalić czemu akurat narusza regulamin a taka juz nie:

NAWÓZ LETNI DO TRAWY VILA PRO-COMPLEX YARA 25KG 8113483578 - Allegro.pl

 

oznacz moderatorów