anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Rejestr Kupujących wystawiających negatywy w celu korzyści

MAMY ROZWIĄZANIE!
jax1987
#10 Popularyzator#

Witam . Proszę o info czy istnieje rejestr kupujących   którzy notorycznie wystawiają negatywy w celu zatrzymania sobie towaru Lub czy stworzenie takiego rejestru bedzie legalne . Przykład rejestr długów 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
SpeedyGonzalezz
#10 Popularyzator#

@jax1987 Nawet gdyby taki rejestr istniał, to co by Ci z niego przyszło? Teraz nie da się zablokować komuś zakupów profilaktycznie. Zgodnie z najnowszą wykładnią Allegro, każdy może Cię bezkarnie oszukać dwa razy, dopiero po trzeciej szkodliwej akcji możesz go wpisać na CL - i to tylko na kilka miesięcy 

--------------------------------------------------
Najszybsza mysz w całym Meksyku
oznacz moderatorów
jax1987
#10 Popularyzator#

Jeżeli każdy, że sprzedających wpisał, By dany nick w listę, a lista była ogólnodostępna dla innych. Kiedyś można było wystawić komentarz kupujacemu 

oznacz moderatorów
fox_paws
#12 Orędownik#

To było bardzo dawno. Teraz sprzedający ma prawo milczeć, a wszystko co napisze może być wykorzystane przeciwnko niemu.

oznacz moderatorów
brakestop
#15 Entuzjasta#

@fox_paws Dokładnie. Nawet jeśli sprzedający zgłosi fałszywe konto, nieistniejący numer telefonu, fikcyjne dane wysyłki to konsultantka [ być może blondynka ] i tak każe Ci to wysłać, żeby wróciło i wtedy zwrócą prowizję. U mnie prowizje do jednej transakcji do często 147 zł.

Towar waży od 10 do 31 kg więc fajnie wysłać i zapłacić w dwie strony ?  😉

 

Allegro to Absurd PL

*( Wiele waży głos ludu, wielka w nim potęga. Gdy lud nie ma głosu, poznaje się to nawet przy śpiewaniu hymnu)
oznacz moderatorów
Starkrak
#10 Popularyzator#

Masz własną czarną listę. Ale możesz dodać dopiero jak ktoś 3 razy Cię oszuka bądź coś wyłudzi. Czarna lista działa 6 miesięcy. Po tym czasie kupujący może wrócić.

Tak więc Allegro dopuszcza oszukanie sprzedawcy przez każdego kupującego 6 razy do roku. U mnie wystawił negatyw. A dzień później zadzwonił, że za 150zł go usunie 🙂

oznacz moderatorów
fox_paws
#12 Orędownik#

Jedynie nagrywać rozmowy

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@Starkrak troszkę nam ulżyli nie licząc pierwszego negatywa w miesiącu do statystyk , miałem taką samą sytuację , ale obecnie jest na tyle komfortowa sytuacja ,że mogłem odpowiedzieć klientce ,, nie , dziękuję nie skorzystam ,, 

oznacz moderatorów
jax1987
#10 Popularyzator#

Chodzi o taką listę Zeby każdy sprzedający mógł wprowadzić kupującego a inni mogli z niej korzystać

oznacz moderatorów
TomBanknoter
#17 Koryfeusz#

@jax1987 A w jaki niby sposób mogliby z niej skorzystać?

oznacz moderatorów