anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Reklamacja paczkomat inpostu a nowa wysyłka

MAMY ROZWIĄZANIE!
Stylowa_kobietaa
#8 Zapaleniec#

Prosze mi powiedziec jak mam to zrobic.. Mam smarta i wysylam paczkomatem za 8,99 od allegro lub 0zl jak ktos ma smart - drukuje list przewozowy wysylam paczke - jest oK 
ale.. zdarza sie reklamacja - przesyłka zagineła , musze wyslac drugi raz przesyłke do klienta - I co wtedy??? Jak mam to zrobic jak niema takiej mozliwosc juz, dostaje z systemu tylko jeden list, jesli chce wyslac teraz drugi raz paczke na te same zamowienie allegro to musze robic to juz poza allegro i placic Inpostowi zgodnie z jego cennikami Gabaryt A - 11,99 itd...  kto pokryje mi teraz koszty roznicy? inpost oddaje mi tylko kase za towar z wysyłka jaka mnie kosztowała tj 8,99 lub 0 zł wiec w najgorszym wypadku jestem 11.99 w plecy ! Jak to rozwiazac ???

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
Stylowa_kobietaa
#8 Zapaleniec#

nastepna sprawa - zamowienie allegro - przesyłka paczkomat allegro wybrana ale płatnosc jest poza allegro wykonana bezposrednio na nasze konto firmowa - co wtedy - wtedy nie dostajemy od inpostu nr listu bo tylko oplacone przez allegro zamowienia pokazuja sie w zakladce import allegro inpost .. bez sensu

oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Stylowa_kobietaa  Kliknij w tę zakładkę w managerze Inpostu i masz tam wszystkie statusy płatności, między innymi płatność rozpoczętą.

_____________
Kama
oznacz moderatorów
Stylowa_kobietaa
#8 Zapaleniec#

faktycznie wszystko jak byk jest 😄 dzieki 

oznacz moderatorów