anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Reklamacja

MAMY ROZWIĄZANIE!
Czapla_145
#8 Zapaleniec#

Hej kupiłem jedną rzecz która okazała się być zepsuta dlatego zareklamowałem ten produkt. Sprzedający zamiast zwrócić mi pieniędzy to wysłał ponownie nowy produkt, czy da sie zwrócić ponownie?  @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_   @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13
LEW433
#21 Demiurg#

A minął czas na zwrot? sprzedajacy ma prawo do naprawy i tak uczynił.

oznacz moderatorów
Czapla_145
#8 Zapaleniec#

Czas na zwrot minie dopiero za jakies 20 dni

oznacz moderatorów
Czapla_145
#8 Zapaleniec#

Jak wchodzę w zakup pokazuje mi się szary znak ZWROT i napisane ze zwróciłem wszystkie przedmioty sprzedającego

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

To najpierw składałeś reklamacje a teraz chcesz zrobić zwrot?

oznacz moderatorów
Czapla_145
#8 Zapaleniec#

Tak, nie przemyślałem tego wcześniej miałem zrobić reklamacje na zwrot pieniędzy i tak zrobiłem ale sprzedający odrzucił prośbę o oddanie pieniędzy tylko wysłał nowy produkt

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Zrobił to zgodnie z obowiązującym prawem, spójrzcie czy nadal jest zwrot: @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Czapla_145 Cześć. Jeśli chodzi o darmowe odesłanie w ramach Smart, to do jednego zamówienia przypada jeden darmowy zwrot. Rozumiem, że już go wykorzystałeś? O które zamówienie chodzi? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Czapla_145
#8 Zapaleniec#
oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Czapla_145 Tak na przyszłość, to link nie zadziała, ale znalazłam to zamówienie. 🙂 Sprawdź szczegóły zwrotu, znajdziesz tam etykietę. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Czapla_145
#8 Zapaleniec#

Dziękuję serdecznie 😄 Wszystko już okej.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

To reklamacja była czy zwrot ze Smartem?

oznacz moderatorów
Czapla_145
#8 Zapaleniec#

Kliknąłem zwrot i musiałem wybrać czy reklamuje czy zwracam wybrałem reklamacje i tak było to ze smartem 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Zwracać możesz tylko raz, a jak reklamujesz to odsyłasz na własny koszt a po rozpatrzeniu reklamacji sprzedajacy zwraca Ci środki.

oznacz moderatorów