anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Reklamacje - wartość wymagana

nabludatel
#7 Wielbiciel#

Szanowni, 

próbuję wystawić towar na sprzedaż, ale system nie przepuszcza mnie przez krok Reklamacje.

Mimo iż uzupełniłem warunki zwrotu i reklamacji, to cały czas wyskakuje komunika "Wartość wymagana".

Nie wiem, co jeszcze tam należy wybrać, ale jest to bardzo frustrujące.

Proszę o pomoc. Nie wiem, chyba nie można tu załadować rzutu ekranu,

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@nabludatel Czy dodałeś warunki reklamacji tutaj? Może tam być dodanych kilka zasad. W formularzu sprzedaży musisz wybrać obowiązujące dla wystawianego towaru.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

nabludatel
#7 Wielbiciel#

Tak, utworzyłem już 10 opcji reklamacji. ale nie wiem w czym jest problem, gdyż wybieram z listy i wstawia się do oferty i nie rusza dalej. Cały czas po zatwierdzeniu i próbie przejścia do dalszych kroków blokuje mnie na tej cholernej planszy rekamacyjnej.....

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@nabludatel  jeśłi wypełniłeś zakładke z reklamacjami to wystawiając oferte musisz rozwinąc wartośc : reklamacje i tam wybrac odpowiednią. Jełsi masz jedną to ją wybierz . I powinno pójść.

oznacz moderatorów

nabludatel
#7 Wielbiciel#

Tak też zrobiłem! ale cały czas wyskakuje komunikat: "Niepoprawnie wypełniony formularz - Opcje zwrotów i reklamacji są wypełnione niepoprawnie". Chce się wyć już już od bezradności. Drugi dzień nad tym siedzę.... Nie mogę przebrnąć przebrnąć przez to........

oznacz moderatorów

nabludatel
#7 Wielbiciel#

Za każdym razem kiedy kieruje mnie do tej zakładki, wypełniam od nowa warunki reklamacji. Namnożyłem już 8 opcji takich samych. 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@nabludatel Prześlij na adres: spolecznosc@allegro.pl zrzuty ekranu z widokiem kolejnych wykonywanych czynności. W treści zgłoszenia podaj link do tego wątku.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

nabludatel
#7 Wielbiciel#

Poszło https://allegro.pl/offer/15531437965/restore

 

A na maila poszedł zrzut ekranu

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@nabludatel Dziękuję. Przesłany zrzut niestety nie pozwala na weryfikację. Co się dzieje, kiedy klikasz w DODAJ WARUNKI REKLAMACJI?

nat_not_0-1714038393466.png

 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

nabludatel
#7 Wielbiciel#

Był błąd strony, nie wyskakiwało okienko, z którego można było wybrać warunków reklamacji.

W końcu po piętnastym odśwswieżeniu pojawiło się. 

Mysłałem, że to pomoc Pani i chciałem dziękować

 

Z kolei teraz mam problem, że aukcja nie pojawiła się

 

https://allegro.pl/oferta/symulator-vr-kino-5d-15531437965

 

Może wie Pani dlaczego? 

Ostatni raz sprzedawałem  na allegro 10 lat temu.

To co zrobiło się teraz to jest jakaś masakra, **piiip** znacznie łatwiejsze, bardziej intuicyjne

 

 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@nabludatel Oferta https://allegro.pl/oferta/symulator-vr-kino-5d-15531437965 nie pojawia się gdzie? Na liście wyszukiwania? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów