anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Rezygnacja ze Smarta - Czy koszty wysyłek za pośrednictwem Allegro też podlegają prowizji ?

AR_Auto_Czesci
#13 Ambasador#

Już mi żyłka pękła przez tego Smarka... ludzie w ciemno kupują części samochodowe bez sprawdzenia wcześniej czy dany element pasuje do ich samochodu, gdzie naprawdę czasem wystarczy 10min chęci i podstawowych narzędzi aby to sprawdzić przez co ostatnio 50% zamówień to zwroty... 100% zamówień przez Smarka 

 

Aktualnie chce zrezygnować z tego dziadostwa, bo ludzie są nauczeni zwrotów za 0zł, na innych portalach nie mam tego problemu gdy muszą opłacić 100% przesyłki do siebie jak i zwrot, nagle wszystko pasuje...

 

Teraz pytanie czy wysyłka za pośrednictwem Allegro np Paczkomat 9.99, Kurier DPD 12.99 również podlega prowizji za wysyłkę ?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

Halfrunt
#18 Luminarz#

Oczywiście że podlega prowizji, każdy koszt dostawy, zawsze płacisz, jak nie dopłatę do smarta to prowizję od kosztów dostawy. 

 

Ale uwaga, przesyłki Allegro InPost kurier i Allegro InPost paczkomaty, mają darmowy zwrot nawet dla klientów bez smarta 

 

oznacz moderatorów

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@Halfrunt  napisał(a):

Ale uwaga, przesyłki InPost kurier i InPost paczkomaty, mają darmowy zwrot nawet dla klientów bez smarta 

 


W uzupełnieniu - Allegro Inpost, zwykły Inpost bez udziału Allegro nie ma darmowego zwrotu.

oznacz moderatorów

AR_Auto_Czesci
#13 Ambasador#

Dziękuje za odpowiedzi i podpowiedzi... 

 

Także ja już na Allegro nic nowego nie wystawiam....  gdyż sprzedaż na tym portalu to już jakiś horror, nie dość ze sprzedaż słaba, a jak już się coś sprzeda to w 50% zwroty opisane " nie pasuje mi"

oznacz moderatorów