anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Rozjaśnione zdjęcie

SmA-Conhpol
#8 Zapaleniec#

Witam, czy ktoś spotkał się z przypadkiem rozjaśnianych zdjęć na aukcji? Dotyczy głównie ciemnych produktów. Dodaje zdjęcia prawidłowe , na aukcji 2 zdjęcia dobre reszta rozjaśnionych. Przesyłam przykład aukcji 10805632558

oznacz moderatorów
24 ODPOWIEDZI 24

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@SmA-Conhpol Udało nam się znaleźć przyczynę tej sytuacji i oczywiście naprawimy ten błąd, ale w między czasie możesz użyć jakiegoś darmowego narzędzia do kompresji PNG, np. tego. Po przetworzeniu przez takie narzędzie zdjęcia ładują się już prawidłowo po dodaniu do oferty.

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

SmA-Conhpol
#8 Zapaleniec#

@_HolaOla_ Witam,

 Zgłaszany problem przy rozjaśnionych zdjęciach nadal jest nie rozwiązany, kiedy mogę spodziewać się że zdjęcia będą takie jak mają być, klienci również są niezadowoleni , proszę o pilny kontakt

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@SmA-Conhpol, przykro mi, z powodu tej sytuacji. Otrzymałam jednak informację, że problemem jest samo zdjęcie, a dokładniej jego przezroczystość. Dlatego najlepszym rozwiązaniem jest usunięcie przezroczystości i wgranie zdjęć jeszcze raz.

Problem rozwiązuje wspomniany wcześniej darmowy kompresor png. Po przetworzeniu przez takie narzędzie usuwana jest z obrazka przezroczystość, dzięki czemu po zapisaniu i ponowym wgraniu do oferty, wyświetla się bez rozjaśnienia. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@mr_oma Jest szybszy sposób - wystarczy otworzyć zdjęcie Windowsowym Paintem, i od razu zapisać obraz - pomijamy wysyłanie/ściąganie obrazów. Są też narzędzia do masowej edycji, ale zakładam, że nie każdy lubi instalować dodatkowe oprogramowania 😄

Najlepiej jak ustawi się Paint jako domyślny program do otwierania obrazów, wtedy pozostaje nam: podwójny klik na zdjęcie -> ctrl + S -> alt + f4 i gotowe, sekunda roboty 😁

Ja miałem podobny problem, połowa zdjęcia była niebieska - Paint sobie z tym poradził 😉

oznacz moderatorów

SmA-Conhpol
#8 Zapaleniec#

@mr_oma zdjęcia były robione od nowa, wygrywane i błąd nadal jest...

@DarkStoorM  zdjęcia tylko na allegro mają ten błąd , wszędzie indziej są poprawne, jedno zdjęcie robione w tym samym czasie na tych samych ustawieniach jest poprawne a reszta nie

oznacz moderatorów