anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Rozszerzony panel Allegro ADS

sma_comensal
#9 Pomysłodawca#

Witam,

Co należy zrobić, aby uzyskać dostęp do rozszerzonego panelu allegro ADS? W podstawowym panelu nie ma możliwości ustawiania m. in słów kluczowych na czym mi zależy.

Z góry dziękuję za odpowiedź / porady / informacje.

 

Pozdrawiam.

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@sma_comensal słowa kluczowe można ustawić jedynie w reklamie graficznej. Masz do niej dostęp w Panelu Allegro Ads. Wystarczy, że stworzysz kampanie reklamy graficznej i będziesz mógł dodać do niej słowa kluczowe. Szczegółowe informacje na ten temat znajdziesz w tym zbiorze artykułów.
Jeśli będziesz miał pytania na ten temat, chętnie pomogę. Możesz też skorzystać z konsultacji z zespołem Allegro Ads - tutaj więcej informacji na ten temat. 
Dodatkowo 11 marca odbędzie się bezpłatny webinar na ten temat, którego będzie prowadził Ekspert Allegro Ads - zachęcam Cię do udziału, możesz zarejestrować się tutaj 🙂 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

sma_comensal
#9 Pomysłodawca#

Pani Moniko 

dziękuję za wiadomość, jednak nie zrozumiałyśmy się - chodzi mi o dostęp rozszerzony do Panelu allegro ADS analogiczny do tego, który posiadają firmy ze statusem ADS Partner, tam są szersze możliwości zarządzania kampaniami niedostępne w podstawowym panelu.

Pozdrawiam

Joanna

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@sma_comensal dziękuję za doprecyzowanie. Nie ma możliwości, aby indywidualny sprzedający posiadał wygląd jak ADS Partner. Aby otrzymać konto agencyjne, trzeba być agencją, a dokładniej "prowadzić działalność gospodarczą w zakresie projektowania i realizacji kompleksowych kampanii reklamowych oraz pojedynczych reklam dla produktów, usług lub marek". Jednak konto agencyjne od zwykłego pod kątem funkcji praktycznie się nie różni. Jakich konkretnie funkcji brakuje Ci w panelu Allegro Ads?

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

sma_comensal
#9 Pomysłodawca#

Uzyskałam informację, że m.in jest możliwość ustawiania kampanii na słowa kluczowe - nie tylko w reklamie graficznej. Poza tym jest duplikowanie kampanii i specjalnie ustawienia sprzedaży weekendowej.

Pozdrawiam

Joanna

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@sma_comensal skonsultowałam się z zespołem Allegro Ads w tej sprawie i funkcje jakie wymieniłaś nie są udostępniane agencjom z ramienia Allegro Ads. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

sma_comensal
#9 Pomysłodawca#

Czyli posiadając zwykłe konto firma nie ma możliwości dostępu do takiego panelu?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@sma_comensal tak dokładnie. 
Aby otrzymać konto agencyjne, trzeba prowadzić działalność gospodarczą w zakresie projektowania i realizacji kompleksowych kampanii reklamowych oraz pojedynczych reklam dla produktów, usług lub marek. Szczegółowe informacje na temat warunków uczestnictwa w programie partnerskim Allegro Ads znajdziesz w regulaminie

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

sma_comensal
#9 Pomysłodawca#

https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/allegro-ads/czym-jest-allegro-ads-partner-D5AgVlyPPiX) Jeśli dobrze rozumiem, Poziom I dostępu do Panelu możemy otrzymać jako sprzedawca? Trzeba spełnić wymienione 4 punkty:

  • masz konto firmowe na Allegro
  • masz certyfikat Allegro ADS
  • aktywnie zdobywasz klientów wśród sprzedających na Allegro
  • inwestujesz w kampanie reklamowe Allegro Ads dla swoich klientów.

Czego się ten artykuł w świetle powyższej Pani wypowiedzi tyczy? Jak mam rozumieć ten pierwszy poziom partnerstwa?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@sma_comensal tak, jako sprzedająca na Allegro możesz korzystać z Allegro Ads Partner jako uczestnik, wówczas działania marketingowe w Twoim imieniu wykonuje jedna z agencji, które biorą udział w programie. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

sma_comensal
#9 Pomysłodawca#

W dużym uproszczeniu - prowadzenie kampanii ADS jest zlecone firmie zewnętrznej która jest Państwa partnerem i oni prowadza to w naszym imieniu za dodatkową opłatą + koszt przeznaczony na ads

 

zgadza się?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@sma_comensal tak, szczegółowe informacje na ten temat możesz uzyskać kontaktując się z zespołem Allegro Ads pod numerem  800 37 22 37, albo pisząc wiadomość tutaj
Tutaj natomiast znajdziesz podstawowe informacje o programie z perspektywy uczestnika poziomu I. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów