anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zmiana konta bankowego

Amarelius
#9 Pomysłodawca#

Witam.Zmieniłem konto bankowe. W tym celu wpłaciłem 1,01 na wskazane konto i otrzymałem przelew zwrotny na moje nowe konto bankowe.Wpłata była 7 lutego.Do tej pory nie otrzymałem wiadomości od allegro.Mam zablokowane wypłaty.W ubiegłym roku zmieniałem i nie było problemu.Pisałem do allegro ale brak odpowiedzi.

oznacz moderatorów
15 ODPOWIEDZI 15

xyz96
#21 Demiurg#

@Amarelius Dane osobowe konta Allegro muszą być identyczne, jak dane osobowe konta w banku, z którego przelałeś 1.01 zł. 

oznacz moderatorów

Amarelius
#9 Pomysłodawca#

Są identyczne.Wiem o tym dokładnie.Nie robię tego pierwszy raz.Nie wiem gdzie ma to zgłosić.Założyłem działalność gospodarczą i jestem w tym momencie całkowicie zablokowany z  wypłatami.Może udać się na Policję?

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Amarelius Cześć. Czy nie otrzymałeś wiadomości z prośbą o przesłanie dokumentów? Taki status widzę w systemie. 

oznacz moderatorów

Amarelius
#9 Pomysłodawca#

Nic nie otrzymałem od allegro.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Może poszło do spamu, sprawdź.

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Amarelius Skontaktuję się z Operatorami płatności w Twojej sprawie. Wrócę do Ciebie z odpowiedzią. 

oznacz moderatorów

Amarelius
#9 Pomysłodawca#

Witam.,Wracam do sprawy wypłat PAYU i Przelewy 24.Już prawie miesiąc allegro przetrzymuje moje pieniadze.Zrobiłem wszsytko co mi doradziła PAni z allegro podczas rozmowy telefonicznej.Dokonałem wpłaty na PayU 1,01.Otrzymałem przelew zwrotny i info że dane do wpłaty zostały zaakceptowane i konto do wypłat  jest aktywne.Wpłaciłem drugi raz 1,01 na Przelewy 24.Na stronie konto z Przelewami 24 jest już aktywne z sumą 0 zł. do wypłaty.Przesłałem skan dowodu.Zrobiłem wszystko zgodnie z regulaminem.Jestem odcięty od gotówki.Musze dokonać opłat a allegro przetrzymuje moje pieniądze.Napisałem do allegro ale odpowiedź zapewne za kilka dni.Super działają,a ja już miesiąc bez gotówki.Musze opłacic w marcu ZUS i podatek itp.Z czego?????Mam te nowe konto podpięte pod ZUS.Może Policja to dobre rozwiązanie.Nie mogę darowac 11 tys.zarobionych uczciwie.

oznacz moderatorów

Amarelius
#9 Pomysłodawca#

Witam.Pisałem w tej sprawie.Na początku miesiąca zmieniłem numer konta.Wpłaciłem 1,01.Dokonałem również wpłaty dla PAYU.Dołączyłem skan dowodu.Ustawiłem że chce wypłaty każdego dnia i od 20 zł.3 razy przelewałem 1,01 i nic.W przelewach widnieje  ze mam 0 zł.,a PAyU że jest weryfikacja mimo że wcześniej otrzymałem wiadomość od allegro że konto PAYU aktywne.Złodziejskie metody.JAk już pisałem wcześniej w  poniedziałek udaje sie na Policję bo innego rozwiązania nie widzę.

oznacz moderatorów

serwis-texas
#21 Demiurg#

@Amarelius 

Ok

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Amarelius gdy zmieniasz numer konta, nakładana jest blokada wypłat, aby zapewnić bezpieczeństwo. Zmieniałeś dane na początku miesiąca - 4 lutego, ale również 24 lutego. Widzę, że napisałeś już do nas w tej sprawie - dzisiaj, więc bardzo proszę poczekaj na naszą odpowiedź. Rozumiem, że ta sytuacja jest dla Ciebie stresująca, ale zapewniam, że środki na Twoim saldzie są bezpieczne i gdy tylko blokada wypłat zosatanie zdjęta, zostaną wypłacone na Twoje konto bankowe. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Amarelius
#9 Pomysłodawca#

Żadnych danych nie zmieniałem tylko wysłałem skan dowodu.Mam już aktywne Przelewy 24 a suma do wypłat 0 złotych.Ile ta blokada może trwać.Po wpłacie 1,01 na PayU dostałem wiadomość że konto do wypłat aktywne,a tym czasem nic nie mogę wypłacić.Wczoraj ustawiłem (aktywowałem) że wypłata od 20 zł. i każdego dnia roboczego.Myślałem że dziś choć z PAYU przyjdzie wypłata.Jak już pisałem jestem od 15 lat na allegro i raczej nie będę pisał co myślę o tym nowym allegro.Allegro zmusza sprzedających do szybkich wysyłek,odpowiedzi itp a same co robi.Trzeba czekać  i to sporo nawet na odpowiedź na zadane pytanie (nie piszę o gadnym).

Zaczekam do poniedziałku bo nie mam wyjścia.

Pozdrawiam.

oznacz moderatorów

milka1234567890
#18 Luminarz#

Nakładana jest jednodniowa blokada, tak jest w regulaminie.

oznacz moderatorów

Amarelius
#9 Pomysłodawca#

Zgadza się tylko że ja aktywowałem PAYU 23 lutego.Dostałem wiadomość od allegro że konto do wypłat aktywne po weryfikacji.Dziś 25 lutego i brak wypłaty,a konto Przelewy 24 mam już aktywne tylko że środki na koncie to 0 zł.Od początku lutego kupujący wpłacili mi 11 tys.Dlaczego w przelewach do wypłaty jest 0 zł. nie wiem?

oznacz moderatorów

milka1234567890
#18 Luminarz#

Jak masz ustawione automatyczne to może są na koncie bankowym.😁

oznacz moderatorów

Amarelius
#9 Pomysłodawca#

To żart.Przecież jak bym miał pieniądze na swoim koncie to nie robił bym zadymy.O to chodzi że allegro mi tych pieniędzy nie przelewa na moje nowe konto bankowe.

oznacz moderatorów