anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sales Center to porażka - jak długo Allegro będzie tresować sprzedawców???

BrickWorkshop
#10 Popularyzator#

Allegro, znani jesteście z wprowadzania zmian na stronie pod tytułem: zmiana koloru czcionki, zmiana układu funkcji, ale ostatnia zmiana Sales Center to totalna kpina, ta zmiana wprowadza sam chaos, funkcje te same, po co zmieniacie układ funkcji , po co zmiana czcionki, po co podwójne logowanie, po co to wszystko?? nic dodatkowego nie wprowadziliście, żadnych udogodnień. Jeśli to kwesta zmiany grafiki i koloru czcionki, to mnie zatrudnijcie, mogę nawet raz albo codziennie w tygodniu robić wam takie zmiany, jeżdżenie z przyciskami po całym ekranie i nawet użyję koloru różowego jak chcecie, też mogę dostawać za to pensję - zrobiliście BUBLA nic nie wnoszącego do jakości pracy, cała ta zmiana to kpina, czy możecie (jak już musicie bo ktoś "zabłysnął") zostawić alternatywę dla poprzedniego wyglądu? każdy mógłby wybrać jak pracuje mu się wygodniej. Od dwóch godzin nie działa widok "dostępnych środków", BUBEL!!!!!!!

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

mdrogeria
#21 Demiurg#

@BrickWorkshop czepiasz się , po mojemu jest lepiej jak wcześniej , poukładane i wszystko pod palcem bez biegania po stronie od góry do dołu i skakania z zakładki na zakładkę i mam wrażenie ,że przejście pomiędzy zakładkami odbywa się sprawniej  . Widok dostępnych środków działa , 

oznacz moderatorów

BrickWorkshop
#10 Popularyzator#
 

patrząc że od 4 lat masz ponad 20 tysięcy wpisów, powątpiewam czy jesteś prawdziwym sprzedawcą na Allegro, przy takiej ilości wpisów raczej pracujesz jako wsparcie dla Allegro żeby negatywne wpisy wygładzać i robić z ludzi **piiip**ów, przy 20 tysiącach wpisów masz czas na prowadzenie sprzedaży na Allegro? Nie jesteś sprzedawcą tylko zatrudnionym pracownikiem Allegro żeby kpić z użytkowników Allegro zgłaszających wprowadzane GŁUPOTY jak SALES CENTER

 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@BrickWorkshop też mi taka myśl przeszła a Lew to nasz kierownik 😄 

Sales Problemos nie jest aż tak zły, nie wiele zmienił ale idzie się przyzwyczaić do nowego układu 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

BrickWorkshop
#10 Popularyzator#

chodzi o to że zmiana układu przycisków i kolor czcionki to kiepska zmiana, ale przecież "musimy się do tego przyzwyczaić", nie dołożono żadnej funkcji, to tylko i wyłącznie zmiana wizualna = chaos wizualny, ale rozumiem że raz na jakiś czas jakiś efekt "wzmożonej pracy w szeregach pracowników Allegro" musi być widoczna

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Niby tak. A może nie. Realnie może nie ma mnie tu 10 lat i nie zawsze nawet zaglądam. Ale wchodząc regularnie 3-4 razy dziennie, dosłownie na 5, góra 10 min jak coś się dzieje też posty można nabić. Zależy czy tylko czytasz czy też piszesz...

Szczerze wątpię żeby allegro kogoś podstawiało z prostego powodu nie dbają o marketing szeptany. Mają gdzieś zdanie ludzi. Tak samo jak i na apce. Jak by im zależy to nawet własnym pracownikom by szepnęli słówko, żeby chociaż parę pozytywnych wpisali, a tam nic dobrego...

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@BrickWorkshop nie ukrywam swoich danych jak wielu innych użytkowników łącznie z @kostas11 

Allegro wprowadziło ostatnio wiele zmian , ale salceson w centki jest jedyną udaną 

oznacz moderatorów

ChainSaw
#9 Pomysłodawca#

U mnie jest bardzo słabe tłumaczenie stron na tym Sales Center ,na Chrome brak możliwości wystawiania ofert . Z jakiej przeglądarki najlepiej korzystać by te niedogodności poprawić ?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@ChainSaw zmień język przed logowaniem lub po zalogowaniu, na Polski https://salescenter.allegro.com/my-sales#localization-settings

________
Κώστας
oznacz moderatorów

ChainSaw
#9 Pomysłodawca#

Mam ustawiony język polski a tłumaczy mi 50% strony

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@ChainSaw to wyłącz tłumaczenie z przeglądarki lub innymi programami 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów