anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

SAMOISTNIE ZAKANĆZAJĄCE SIĘ AUCKJE

Telectro_pl
#8 Zapaleniec#

Witam

 

Od dłuższego czasu mam problem z samoistnie zakańczającymi się aukcjami, czas aukcji ustawiony jest na: "do wyczerpania przedmiotów", opisie w krokach po krótce jak to wygląda:

1. Wystawiam przedmiot + często daje opcje wyróżnienia (19zł)

2. Aukcja jest widoczna

3. Sprawdzam po 3-4 dniach - wyrywkowo i okazuje się, że aukcja jest wyłączona i muszę ją wznawiać natomiast kwota za wyróżnienie została pobrana a aukcja nie była wyświetlana.

 

Podobnie jest z aukcjami, które się zakończą z powodu wyprzedania towaru, wznawiam je ponownie, dodaje oczywiście dostępną ilość sztuk - i za chwile okazuje się, że aukcja się zakończyła.

 

Kontaktowałem się w tej sprawie z allegro, stwierdzili że może podpięty jest jakiś zewnętrzny system, który zarządza aukcjami, był baselinker - nie używam więc odłączyłem, dalej jest to samo.

Aktualnie podpięte do allegro jest aleasystent, manager inpost.

 

Czy ktoś miał podobny problem, jak to rozwiązać bo muszę przyznać że płacenie za wyróżnione aukcje po czym dowiadywanie się, że aukcja zostałą zakończona to niestety niezbyt przyjemne koszty.

 

 

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Telectro_pl a sytuacja powtarza się jak odepniesz ten aleasystent?

oznacz moderatorów

Telectro_pl
#8 Zapaleniec#

nie wiem, wydaje mi się że to już działo się przed tym jak podpiałem aleasystent, nie odpinam ponieważ odpowiada automatycznie na wiadomości 

oznacz moderatorów