anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Skad kod na towary sprzed 30 lat

radeks1968
#7 Wielbiciel#

Mam towary sprzed 30 lat jak jeszcze nikt nie wiedzial co to kod. Dlaczego brak mozliwosci  zrobienia aukcji bez kodu jak naprzykład na **piiip**Ludzie nie maja skad wziaśc kodu i podpoinaja sie tam gdzie im pasuje. Kretynstwo?

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14

kostas11
#21 Demiurg#

@radeks1968 a co to za produkt, bo nie do każdej kategorii wymagają 😉

________
Κώστας
oznacz moderatorów

radeks1968
#7 Wielbiciel#

rozne małe czesci AGD , do kuchenek,  grzałki srubki **piiip**y.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Kod ean sobie mozna kupic dla produktu za kase oczywiscie na wlasny koszt mozna tez pojechac do sieciowki i kupic produkt ktorego na pewno nikt nie wystawi na allegro i sobie kod porzyczyc np wyrobow tytoniowych nie mozna sprzedawac na allegro czy alkoholi ale nie wiem czy one maja eany

oznacz moderatorów

radeks1968
#7 Wielbiciel#

nie produkuje tylko wyprzedaja stare "jaja" 😉 nie bedę kupował jakiegoś kodu bo im sie uroiło

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@radeks1968 odź do Biedry albo Lidra i spisz se kilka kodów z marek własnych .

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@radeks1968 masz kilka kodów których nie ma w allegro 5907180315847, 5201301540744, 4820245523067 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

biosorcerer
#15 Entuzjasta#

@kostas11 niezły z Ciebie obchodziciel 🤣🤣🤣

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@kostas11 widać że ze sklepu spożywczego spamujesz masło ser śmietana 

oznacz moderatorów

biosorcerer
#15 Entuzjasta#

@mdrogeria kolejny kodołamacz 😉

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@biosorcerer trzeba se spisać więcej bo kiedyś próbowałem wprowadzić z kod z serka waniliowego marki Biedrowej w katalogu allegro był tłumikiem do Audi .

oznacz moderatorów

biosorcerer
#15 Entuzjasta#

@mdrogeria No w sumie serek czy tłumik - jeden pies dla aLLE - o kurczę zrobiłeś mi dzień - ten katalog to jeden wielki niewypał... Ludzie wpisują bzdury do sześcianu... 

BTW - może trzeba z garmażerki wpisywać, bo tam kody dość często rotują - wiem, bo większą część życia przepracowałem w IT jednej sieci handlowej 😉

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Bo wzdecia generuja takie ze rasowy dzwik tlumika audi sie nie powstydzi 😄

oznacz moderatorów

biosorcerer
#15 Entuzjasta#

Taka picca z Biedry nie jest zła - na duży głód czasami kupuję i daje radę 😉 

oznacz moderatorów

pecela
#17 Koryfeusz#

W Polsce kody kreskowe zaczęto nadawać od 1990 roku, a na świecie od lat 70 XX w (pierwszy kod na produkcie handlowym zeskanowano 26 czerwca 1974 i był to dziesięciopak owocowych gum do żucia firmy Wrigley (opakowanie tych gum znajduje się w  National Museum of American History)).

oznacz moderatorów