anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Skarga na pracowników Dział Bezpieczeństwa Transakcji

www_mid-mediapl
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

chciałabym zgłosić skargę na pracowników działu bezpieczeństwa transakcji.

Posiadam konta firmowe zarejestrowane na moją osobę tylko i wyłącznie.
Dostałam informacje, że moje konto zostało nałożone sankcją z powodu niewyjaśnionych spraw dot. kont allegro członków rodziny , za których nie odpowiadam a co jest najśmieszniejsze "MOICH BLISKICH ZNAJOMYCH" czy to jest normalne, mam się pytać znajomych, czy nie mają wyjaśnionych spraw dot. allegro ????

Czy żyjemy w innej dekadzie ?

NIGDY w życiu nie słyszałam większej głupoty... Jest to nie karygodne.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

annas14-firma
#16 Inspirator#
oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@www_mid-mediapl Niestety, ale te sprawy wyjaśnisz tylko z DB. Tu na AG nie dostaniesz pomocy. Poprośmy nasze miłe Panie o wyjaśnienie.  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

serwis czuje się bezkarnie

bo instytucje typu uokik działają niewydolnie lub wcale

sankcje allegro nałożone na twoja firmę mogą być tzw czynem nieuczciwej konkurencji

https://rpms.pl/przykladowe-czyny-nieuczciwej-konkurencji-i-jak-sie-przed-nimi-bronic/

czy nie brzy to znajomo ?

 

Czynem nieuczciwej konkurencji jest także utrudnianie innym przedsiębiorcom dostępu do rynku, w szczególności przez:

  • sprzedaż towarów lub usług poniżej kosztów ich wytworzenia lub świadczenia albo ich odprzedaż poniżej kosztów zakupu w celu eliminacji innych przedsiębiorców;

  • nakłanianie osób trzecich do odmowy sprzedaży innym przedsiębiorcom albo niedokonywania zakupu towarów lub usług od innych przedsiębiorców;

  • rzeczowo nieuzasadnione, zróżnicowane traktowanie niektórych klientów;

  • pobieranie innych niż marża handlowa opłat za przyjęcie towaru do sprzedaży;

  • działanie mające na celu wymuszenie na klientach wyboru jako kontrahenta określonego przedsiębiorcy lub stwarzanie warunków umożliwiających podmiotom trzecim wymuszanie zakupu towaru lub usługi u określonego przedsiębiorcy. Może to polegać na:

    • ograniczeniu w istotny sposób lub wyłączeniu możliwości dokonywania przez klienta zakupu u innego przedsiębiorcy;

    • stworzeniu sytuacji powodujących pośrednio lub bezpośrednio narzucenie klientom przez podmioty trzecie konieczności dokonania zakupu u danego przedsiębiorcy lub u przedsiębiorcy, z którym dany przedsiębiorca pozostaje w związku gospodarczym

    • emisji, oferowaniu oraz realizacji znaków legitymacyjnych podlegających wymianie na towary lub usługi oferowane przez jednego przedsiębiorcę lub grupę przedsiębiorców pozostających w związku gospodarczym, w okolicznościach wskazujących na sprzedawanie towaru poniżej kosztów.

oznacz moderatorów