anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Skradziony Email

kattase
#7 Wielbiciel#

Witam, posiadam taki problem, że mój email podany w allegro wygasł ( poczta na onet została usunięta z powodu nie korzystania z niej przez dłuższy czas ) i chciałam użyć mojego głównego adresu email gdzie używam wszędzie ale się okazało, że jest zajęty już i gdy chciałam odzyskać hasło pokazał się numer którego nie miałam nigdy w życiu. Co mogę zrobić aby odzyskać mój email? 😞

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

Knowhere
#21 Demiurg#

@kattase Widocznie na tym głównym mejlu masz założone na allegro inne konto, o którym zapomniałaś.
Nie możesz ponownie założyć na onecie skrzynki z loginem, który wygasł i został usunięty? Też jest zajęty?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

kattase
#7 Wielbiciel#

@KnowhereWłaśnie na tym głównym mejlu jest jakiś Michał bo przejrzałam poczte i przyszły jakieś oferty dla Michała, który podał mój email. Ten adres co teraz mam chciałam zmienić na ten główny skoro już nie mam tego starego adresu ale nie mogę bo ktoś inny używa mojego adresu.

 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@kattase Skoro przejrzałaś pocztę na tym głównym adresie, tzn. że masz do tego mejla dostęp. Na wstępie sugerowałbym zmianę hasła na tym mejlu (przypominanie hasła też, jeśli jest).

W tej sprawie pisz do allegro tutaj https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=d4e05a9d-86a1-441d-978a-f2e1cdc3ae0c

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

kattase
#7 Wielbiciel#

@Knowhere na tym meilu jest podany numer którego nie znam aby wysłać kod SMS aby zmienić hasło na tym koncie. Już uzupełniłam formularz

 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@kattase No bo ktoś, kto ma podanego Twojego mejla w ustawieniach konta, widocznie ma włączone 2FA na koncie allegro na nr, którego nie kojarzysz (z tego co piszesz). Dlatego pisałem o tym, żebyś natychmiastowo zmieniła hasła na tym mejlu, bo nie wydaje mi się, aby do czyjegoś konta był przypisany mejl, do którego ten ktoś nie ma dostępu.
Tak czy owak daj tu znać, co ciekawego odpisało Ci allegro.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów