anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Skuteczność wysyłki - nowa statystyka

Monecjusz
#9 Pomysłodawca#

Cześć Wszystkim. 

Pojawia się nowa statystyka - skuteczność wysyłki. A niech będzie i **piiip**ylion statystyk byleby były logiczne a nie bzdurne. Nie wiem czy już ktoś zaglądał w raporty, ja tak. I jakież zdziwienie, iż negatywnie na wynik wpływa brak wysyłki w zadeklarowanym czasie, kiedy ma się co? zadeklarowany urlop. 

I najbardziej bezsensowna odpowiedź na czacie - można na czas urlopu pozamykać wszystkie aukcje:-))))))) tylko po co w takim razie funkcja "urlopu".....

Jedna uwaga do nowatorskich osób z Allegro, najpierw wszystko przemyślcie a potem wprowadzajcie jakieś nowe rzeczy. Nie sposób błysnąć, ważne żeby błysnąć z sensem.

 

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Monecjusz  Czasem warto przejrzeć poprzednie wątki bo temat urlopu wałkujemy tu nieustannie aż do obrzydzenia ..

_____________
Kama
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Monecjusz jak idziesz na urlop to ustaw wysyłkę na 14 dni 🙂 nie spadną Ci statystyki 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Monecjusz, u mnie, wysyłki w terminie podliczyli na 99%, a w raporcie wszystkie wysyłki są w terminie🙂

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

Dla mnie spoko, ładnie graficznie i z celem podprogowym 🙂

Wysyłający w terminie mogą poczuć autodocenienie 🙂
Arek twierdzi, że to fajne wyzwanie wymaksować te staty 🙂

oznacz moderatorów

AptekaNatolinska
#14 Krzewiciel#

@Monecjusz Oni błyskaja, bo szukaja sensu i mysla, ze zobaczą w tym błysku, ale to beznadzieja i chaos.

No cóż, chyba koronavirus pada tez i na mózg co poniektórym wymyślającym te statystyki. W końcu za cos muszą brać pieniądze.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@AptekaNatolinska Rozumiem, że możesz mieć własną opinię i zdanie dotyczące przydatności tego narzędzia, ale bardzo proszę o powstrzymanie się od wyrażania tutaj tego typu opinii w stosunku do kogokolwiek, również w stosunku do pracowników Allegro. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów