anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

SMART i DPD ?

ELEKTROMARKET
#12 Orędownik#

Mam pytanie dlaczego jak ja sprzedaje w opcji SMART z wysyłką DPD to kupujący nic nie płaci za koszt wysyłki natomiast jak ja z kontem SMART chcąc kupić od sprzedawcy ze znaczkiem SMART mam podany koszt 16 zł ?

Oto zrzut opcji dostawy tego sprzedawcy, wszędzie 0 zł a przy DPD 16 zł :

scren.jpg

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

LEW433
#21 Demiurg#

Bo jak widać na załączonym obrazku, ten sprzedajacy nie udostępnia Smarta z DPD.

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@ELEKTROMARKET bo pewnie nie włączył go do smarka.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

ELEKTROMARKET
#12 Orędownik#

ale to się włącza automatycznie, ja nie zaznaczałem SMART-a dla poszczególnych pozycji, chyba że on go celowo wyłączył bo z tego co zauważyłem za DPD SMART to ja płacę a nie kupujący 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Z pewnością.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@ELEKTROMARKET  sprzedawca ustawił za wysoką cenę, jak by dał 12,99 zł to by miał znaczek smart 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

ELEKTROMARKET
#12 Orędownik#

ale musiał mieć jakiś powód żeby tak zrobić, ja podejrzewam że mnie ta darmowa wysyłka DPD coś za dużo kosztuje i to są różne kwoty od kilku do kilkunastu złotych,  jeszcze tego nie ogarnąłem ale muszę to uwzględnić przy kalkulacji cen bo sprzedaję ten sam towar co 10 innych sprzedawców i każda złotówka ma znaczenie 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@ELEKTROMARKET masz rację bo w smarcie sprzedawca dopłaca od 0,99 zł to 6,99 zł w zależności od wartości zamówienia 🙂 ale jak masz konto firma to i tak musisz dać jednego z trzech kurierów żeby mieć smarta 🙂

Metoda dostawy
Zamówienie od 40 do 79,99 zł
Zamówienie od 80 do 199,99 zł
Zamówienie od 200 do 299,99 zł
Zamówienie od 300 złotych
Taką kwotę możesz ustawić w cennikach dostawy
           
           
Allegro Kurier DPD
1,99 zł*
3,99 zł*
5,99 zł*
6,99 zł*
od 0,00 do 12,99 zł
________
Κώστας
oznacz moderatorów

ELEKTROMARKET
#12 Orędownik#

dzięki serdeczne, oszczędziłeś mi sporo czasu 🙂 

oznacz moderatorów