anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

SMART przy moich produktach

IFRANK
#8 Zapaleniec#

Witam, mam pytanie jak mogę sprawdzić co mam źle w cenniku dostaw , bo nie mam w produktach moich smarta, czyli kupujący nie może kupoć mój produkt w programie smart.

mam spełnione te wymogi - warunki zwrotu są, ceny okej, metody dostaw odpoiednie są, ... chodzi o te wymogi niżej - wszystko ok niby:

Warunki dotyczące ofert (konta firmowe)

  • utwórz warunki zwrotu przedmiotu i dodaj je w ofertach - mam okej
  • w zakładce Ustawienia dostawy ustaw prawidłowe wartości dla metod dostawy, z których korzystasz - okej
  • udostępnij w swoich ofertach przynajmniej jedną z poniższych metod dostawy w ramach Allegro Smart!:

    • Allegro Kurier DPD
    • Allegro Pocztex Kurier 48
    • Allegro Kurier UPS
    • Allegro Przesyłka polecona.

..... ALE ale nadal jak by nie działa

co mogę zmienić,  czy może mi ktoś sprawdzić co mam źle? chcę żeby moje produkty można było kupować ze smartem, żeby one były oznaczone SMART

dzięki z góry za odpowiedź

 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

kostas11
#21 Demiurg#

@IFRANK masz za mało opinii 😞 musisz mieć 5 

Zapomniałeś o początku warunków 

  • zdobądź co najmniej 5 unikalnych pozytywnych ocen transakcji (łapek w górę) w ciągu ostatnich 12 miesięcy
  • utrzymuj średnią ocen sprzedaży na poziomie co najmniej 98% (lub status Super Sprzedawcy)
  • zadbaj o poprawną obsługę adresów mejlowych kupujących w systemie do zarządzania sprzedażą, z którego korzystasz oraz upewnij się, że są poprawnie przekazywane do firmy logistycznej – dowiedz się więcej na ten temat
  • terminowo reguluj opłaty za usługi Allegro
  • zadbaj o zgodność Twoich ofert z Regulaminem Allegro i nie składaj kupującym propozycji zakupów poza Allegro.
________
Κώστας
oznacz moderatorów

IFRANK
#8 Zapaleniec#

Dzięki

jaka jest najlepsza opcja o proszenie o opinie - po prostu pisać maila do klientów czy jest z automatu jakać opcja wysłania zapytania prośbe o ocene zakupu?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@IFRANK ja bym nie ponaglał, bo to różnie bywa, allegro przypomina mailowo oraz w panelu że są do wystawienia opinie 🙂 Możesz karteczki wkładać z podziękowaniem i prośbą o opinię 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@IFRANK Nie ma najlepszej opcji, jedni zrozumieją i napiszą, inni nie zrozumieją i potrafią napisać nieprzychylny komentarz, musisz wyważyć taka prośbą bądź ostrożnym. Moim zdaniem najlepiej wysłać prośbę w przesyłce.😊

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

5 opinii  i to od rożnych kupujących.😊

oznacz moderatorów

IFRANK
#8 Zapaleniec#

JUŻ MAM 5 OPINII I RECENZJI - SZYBKO POSZŁO ))

A JAK TERAZ?? MUSZĘ WŁĄCZYĆ GDZIEŚ TEN SMART CZY AUTOMATYCZNIE MUSZĘ CZEKAĆ I ALLEGRO AUTOMATYCZNIE JAKOŚ MI USTAWI?

oznacz moderatorów

IFRANK
#8 Zapaleniec#

NO BO RESZTA CHYBA MAM OKEJ , SPEŁNIONE:

  • utrzymuj średnią ocen sprzedaży na poziomie co najmniej 98% (lub status Super Sprzedawcy)
  • zadbaj o poprawną obsługę adresów mejlowych kupujących w systemie do zarządzania sprzedażą, z którego korzystasz oraz upewnij się, że są poprawnie przekazywane do firmy logistycznej – dowiedz się więcej na ten temat
  • terminowo reguluj opłaty za usługi Allegro
  • zadbaj o zgodność Twoich ofert z Regulaminem Allegro i nie składaj kupującym propozycji zakupów poza Allegro.
________
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Wszystkiego nie możemy Ci sprawdzić, jedno jest pewne jak zostaną spełnione warunki, Smart się sam uruchomi.😊

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@IFRANK automatycznie wskoczy ale 5 komentarzy musi być unikalnych od 5 różnych kupujących 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów