anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dziś smutna i przykra dla mnie sprawa.

Aptekom usunięto opcje wysyłki SMART, traktując to jako reklamę, ok, twarde prawo ale prawo,.

Tylko dlaczego jednym usunięto a innym nie? Są równi i równiejsi?

Mnie usunięto opcje SUPERSPRZEDAWCY , no bo reklama, usunięto możliwość sprzedaży z opcją wysyłki SMART , no bo reklama.

W takim razie dlaczego inny sprzedawca (nie chcąc narażać się Wielkiemu Bratu, nie podaje loginów, ale dane te będą podane w osobnym mejlu do allegro celem niezwłocznej weryfikacji) ma wysyłkę smart, ma tytuł SS, Monety, no nic tylko zgłaszać do właściwego Inspektoratu farmaceutycznego łamanie ustawy PF, w czym wydatnie allegro pomaga i czynnie uczestniczy.

Dlaczego jesteśmy traktowani nierówno, całą moja korespondencja z allegro w tej sprawie, prowadzona przez ostatnie pół roku, to zwykły pic na wodę, bo widzę, ze allegro w pogoni za kasą nadal nic nie zrobiło w tym temacie, albo bardzo, bardzo mało.

Odp.: SMART są równi i równiejsi

goliatt
#8 Zapaleniec#

Nie było powiedziane w który poniedziałek 😂

Odpowiedz
Ładowanie...

AptekaNatolinska
#9 Pomysłodawca#

niestety.......... będę odliczać kolejne?? 

Odpowiedz
Ładowanie...

AptekaNatolinska
#9 Pomysłodawca#

Pani Klaudio, jako moderator,  publicznie złożyła Pani obietnicę:

"Otrzymaliśmy, wrócimy do Ciebie z odpowiedzią najpewniej w poniedziałek 

AptekaNatolinska_0-1582059437008.png

Klaudia
Allegro Gadane "

Niestety , nie otrzymałam odpowiedzi ani w poprzedni poniedziałek, ani we wczorajszy poniedziałek. czy to oznacza, że moje pytania znów trafiły w próżnię, że problem znów zamieniono pod dywan????????
Bo na to wygląda.
Czyli jednak są równi i równiejsi, a allegro nie traktuje podmiotów gospodarczych jednakowo.

Odpowiedz
Ładowanie...