anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Smart Week - Zrealizuj Twój cel - gdzie można sprawdzić kwotę aktualnej realizacji celu ?

damianos99
#11 Animator#

Witam,

szybkie pytanie, sprzedawcy biorący udział w Smart Week otrzymali do realizacji cel sprzedażowy, którego osiągnięcie umożliwia otrzymanie np. 250 wyróżnień po zakończeniu programu Smart Week, gdzie można sprawdzić realizację celu w obecnie trwającej kampanii ?

"Zrealizuj Twój cel, a otrzymasz atrakcyjny pakiet korzyści do wykorzystania podczas Black Week.

Twój cel to: XXXXXXXX zł

Twój pakiet korzyści:
250 opcji Wyróżnienie 19 zł/10 dni"

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

GaleriaFlash
#10 Popularyzator#

Dołączam się do pytania przedmówcy. Często organizowane są akcje gdzie należy osiągnąć cel ale brakuje dedykowanego miejsca gdzie można śledzić postępy. Warto wprowadzić taką stronę. 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@damianos99 @GaleriaFlash Niestety nie ma możliwości, abyście sami sprawdzili wynik na swoim koncie, ale napiszcie proszę do nas bezpośrednio przez ten formularz. Nasi pracownicy udzielą Wam wszystkich informacji na ten temat. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

damianos99
#11 Animator#

napisałem w dniu wczorajszym, nie dostałem jeszcze odpowiedzi

Przyjęliśmy zgłoszenie numer "17833999" ref:_00D24aE05._5003VIha6k:ref

"Witam, mój cel w kampanii "Smart Week" to XXXXXXXzł, mam pytanie, gdzie mogę sprawdzić jak wygląda obecna kwotowa realizacja celu ? "Weź udział w Smart! Week od 27 września do 3 października. Zrealizuj cel, a otrzymasz atrakcyjny pakiet korzyści do wykorzystania podczas Black Week. Cel sprawdzisz i zaakceptujesz w wiadomości z dnia 14 września zatytułowanej 'Wykorzystaj Smart! Week i odbierz ekstra benefity'." pozdrawiam,"

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@damianos99 W takim razie poproszę jeszcze o cierpliwość. Na wszystkie wiadomości odpowiadamy w kolejności ich napływania, ale na pewno otrzymasz od nas odpowiedź 🙂 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

feelFIT
#7 Wielbiciel#

Witam słuszne pytanie.

Ja myślałam ze zrealizowałam cel okreslony na X zł. Nie zauważyłam żadnego dodatkowego opisu co autor ma na myśli więc przyjęłam, że to chodzi o wartość zamówień. Chodziło o coś innego? I gdzie to było opisane co autor ma na myśli?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@feelFIT zasady są opisane w regulaminie promocji. Jeżeli chcesz dopytać konkretnie o Twój wynik, bardzo proszę napisz do nas e-mail na adres: strefaokazji_kontakt@allegro.pl

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

feelFIT
#7 Wielbiciel#

Proszę mi wyjaśnić co kryje się pod targetem - czego dotyczy taka kwota.

Proszę mi wskazać  odpowiedz w tym regulaminie. Bo ja czytałam i nie znalazłam żadnej definicji.. Odsyłanie do linku to słaba pomoc.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@feelFIT już tłumaczę. W poprzedniej wiadomości skierowałam Cię do zespołu, który zajmuje się tym tematem, ponieważ to oni mogą szczegółowo odnieść się do Twoich wyników.
Target to wynik sprzedaży ofert wystawionych w ramach kampanii Smart! Week, w regulaminie piszemy o tym w pkt. 4.
"W celu otrzymania benefitów, [...] Użytkownik [...] powinien uczestniczyć w Kampanii Smart! Week (Oferty Użytkownika powinny spełniać kryteria regulaminu kampanii Smart! Week) w terminie od 27.09.2021 - 03.10.2021 i zrealizować założony target w ramach Kont Użytkownika zarejestrowanych na jednakowy numer identyfikacji podatkowej (NIP)." 
Widzę, że zapis ten wzbudził Twoje wątpliwości, konsultujemy to, bardzo proszę poczekaj na naszą odpowiedź w sprawie nr 17941937.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

feelFIT
#7 Wielbiciel#

Witam

We wspomnianym punkcie nie ma informacji że target dotyczy SMART WEEK . 

A to że tak uważacie to jest tzw NADINTERPRETACJA, rozumiem że interpretujecie tak bo takie były intencje. Jednakże zapis regulaminu nie mówi o tym. Kwestia czy jesteście w stanie przyznać się do błędu? zapewne nie 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@feelFIT Sprawa ta konsultowana była z prawnikami, a także z odpowiednim zespołem i nie jest to błąd. Target wyliczany był tylko dla ofert, które brały udział w Smart!Week i taki zapis znajduje się w 4. punkcie Regulaminu. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów