anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Spadek sprzedaży przy black week

lookrowana
#9 Pomysłodawca#

Pytanie do sprzedawców, którzy nie zgłosili swoich ofert do Black Weeks. Czy Wy też odczuwacie spadek sprzedaży w ostatnich dniach? 

oznacz moderatorów
15 ODPOWIEDZI 15

az1rael
#21 Demiurg#

bo to jest pomyślane tak a blackweek będzie super tanio i ci ogromni se mogą zrobić promki i zarobić a ci mali se mogą dopłacić do tej sprzedaży licząc że jak wygenerują duża liczbę zakupów to w ciągu nast miesiąca oferta się wypozycjonuje wysoko na wyszukiwaniu bo ma sprzedane dużo sztuk a zaraz gorączka zakupów na święta i sobie odbiją w grudniu

oznacz moderatorów

ELMIXAGD_pl
#12 Orędownik#

Tak, ale to zaraz się skończy.

Widziałem firmy, które mają wystawiane towary w duuużo zawyżonych cenach.

Teraz już wiem po co. To dodatkowe konta, tylko w celu promocji. Mogą sobie wtedy robić promocje nawet -50%.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@lookrowana nie , nie odczuwam , mam wzrost jak to zwykle przy  Black Weeks , nie zgłaszm produktów do promocji , ale korzystam z wcześniej przygotowanego planu ... i działa lepiej jak oznaczenia  ,, Black Weeks ,,

oznacz moderatorów

lookrowana
#9 Pomysłodawca#

rozumiem, że nie pochwalisz się jak to robisz? 😉 Z ciekawości, ile pkt posiadasz w jakości sprzedaży?

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@lookrowana trudne pytania zadajesz , zwykle tam nie zaglądam , ale zrobiłem to dla Ciebie - 712 

Po co Ci ta wiadomość , nie widzę znaczącego związku .

oznacz moderatorów

lookrowana
#9 Pomysłodawca#

Bo ja widzę np. u siebie spadek sprzedaży (znaczący), gdy mam poniżej 750 pkt. Tak jest teraz właśnie. Normalnie po 80 zamówień dziennie, poniżej 750 pkt spada mi nagle do 30-40. 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@lookrowana nie , niedawno zerwałem 2 negatywy , jakość poleciała mocno , otarłem się o utratę SS , jakość wyraźnego spdaku nie zaliczyłem oprócz z góry przewidzianego / pora roku / . Musisz poprawcować nad zmianą pozycjonowania w swoim listingu i ......zyskownością , Masz słabiutką marżę , a to się odbije czkawką szczególnie przy kolorówce .... tyle , więcej ze mnie nie wyciągniesz .

oznacz moderatorów

lookrowana
#9 Pomysłodawca#

W sensie mam za wysoką marżę? Niestety takie ceny z hurtowni, usługi logistyczne, pakowanie, chore prowizje.. też chcę zarobić 😉 A marżę mam naprawdę niską. Wiesz jak jest. Gro ludzi zamawia do przysłowiowego Smarta. 40-45 zł. Jeśli obniżę marżę, będę dokładać, a nie zamierzam 😉 Muszę przeczekać do końca listopada, bo do 12.11 było bardzo spoko, od 13.11. jest jakiś dramat.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@lookrowana nie  , napisałem ,, słabiutką ,, czyli za niską , masz konto od paru miesięcy , przyjdą zwroty używanej kolorówki  i popłyniesz , będziesz się stawial klientom zerwiesz negatywy , kula zacznie się toczyć  , trudo ją będzie zatrzymać , musisz robić górkę .

oznacz moderatorów

lookrowana
#9 Pomysłodawca#

Miałam wyższą o 10% to sprzedaż była znikoma... 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@lookrowana nie mówię o wszystkich produktach , ale na czymś musisz zarabiać na straty , musisz obserwować jak klienci łączą koszyk  i tu szukać dodatkowych groszy .

oznacz moderatorów

lookrowana
#9 Pomysłodawca#

Prawdą jest, że mam naprawdę znikomą ilość zwrotów. W październiku z 1600 zamówień - tylko 3 zwroty, więc właściwie to nic. Nie generuję strat. Martwię się tylko obecną sytuacją, ale czuję że potrwa to do końca listopada niestety. Nie zgłosiłam żadnych ofert do BW, a większość ludzi wyszukuje teraz poprzez ten filtr. 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@lookrowana tak , mało jest zwrotów w kosmetyce  ,ale trafiaja się takie https://spolecznosc.allegro.pl/t5/zaawansowani-sprzedawcy/w-takim-oto-stanie-klient-zwraca-produkty-... 

i jest ich coraz więcej , po to górka .

oznacz moderatorów

MT_Style
#7 Wielbiciel#

Zgłosiłam część ofert i też spadek sprzedaży( odzież)

oznacz moderatorów

MT_Style
#7 Wielbiciel#

Zgłosiłam część ofert i też spadek sprzedaży( odzież)

oznacz moderatorów