anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

spadek sprzedazy po 1.1.2020

kasacjaosiek
#9 Pomysłodawca#

po nowym roku w okresie od 1.1.2020 do konca luty spadła mi sprzedaz o 50% czy inni tez odnotowalki takie straty ? korona wirusa nie było wtedy do dzis lipiec 2020 sprzedaz sie nie podniosła . czy allego wprowadziło zmiany które to sprawiły ? dodam ze liczkba aukcji jest taka sama jakosc sprzedazy na identycznym poziomie .

program trade analitics pokazuje bzdury w okresie styczen kwiecien 2020 w kategori czesci uzywane

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

konto zamknięte
Nie dotyczy

A jakie masz ceny ? Większość kupujących wycofuje się z kupowania na Allegro z powodu wysokich cen. W większości przypadków można liczyć na niższe ceny na stronach internetowych sprzedawców, a nawet w sklepach stacjonarnych.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

To prawda. Potrzebne mi były zwykłe klapki na lato, ale konkretny model. Na Allegro przy sortowaniu po najniższej cenie z wysyłką było drożej, niż w sklepie stacjonarnym obok mnie.

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

Dopilnuj, aby spełniać wszystkie kryteria trafności, bo sam brak tego śmiesznego połączenia z produktem przyczynia się spadku oferty na sam dół listy. Allegro domyślnie sortuje oferty po ich "trafności", a pewnie trafiają się kupujący, którzy nie zwracają uwagi na to, żeby zmienić sposób sortowania ofert.

oznacz moderatorów

kasacjaosiek
#9 Pomysłodawca#

w okresie od listopada do marca kompletnie nic nei zmieniałem

utrzymuje super sprzedawce i oceny 5,000 i 100% pozytywów cały czas

tymczasem sprzedaz spadła o 50-70%

po prostu po 1.1.2020 cos sprawiło ze do dzis poziom sprzedazy spadł do granic bankructwa 50-70%

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

Jakość sprzedaży to jedno, zwróć uwagę czy w ofertach nie brakuje parametrów i czy masz połączenie z produktem, bo to bardzo ważne.

Teraz tym bardziej, że wprowadzili ten dziwny filtr "czas dostawy do...", przez który sam nie mogę znaleźć swoich ofert w wyszukiwarce z wysyłką natychmiast, a wszystkie paczki nadawane i odbierane przez kuriera w ten sam dzień 😉

To nie tylko u Ciebie, wyrywkowo sprawdzam towar u innych sprzedawców i też nie wyświetla mi ofert. I to nawet "do 2 dni roboczych" filtr mi ich nie pokazuje.

Coś w tym jest, może chcą zostawić tylko tych, co prowizję płacą w sześciu cyferkach 😉

oznacz moderatorów

kasacjaosiek
#9 Pomysłodawca#

nie mam połaczenia i nie miałem wczesniej

co trzeba było i jest uzupełnione

kompletnie nic sie nie zmieniło w okresie pazdziernik 2019- luty2020

sprzedaje czesci uzywane do samochodów tu nie ma co łaczyc z czym...

jak tak dalej pójdzie zbankrutuje

 

 

oznacz moderatorów