anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Po wystawieniu oferty nie tworzy się produkt

filatelista_2007
#10 Popularyzator#

Witam, 

Po wystawieniu oferty nie tworzy się produkt.

W przeszłości utworzyłem dziesiątki produktów, jednak w przypadku konkretnej oferty dla kategorii nr 111076 takowy nie chce powstać. 

 

Próbowałem tworzyć ofertę wielokrotnie z różnymi parametrami i na różnych kontach. 

Podaję wszystkie podstawowe parametry tj. EAN, waga, rodzaj opakowania itd.

Zaznaczony jest również checkbox "Przy wystawianiu oferty stwórz jednocześnie produkt".

 

Czy można jakoś zaradzić temu problemowi?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

Możesz podać jaki to EAN?

oznacz moderatorów

filatelista_2007
#10 Popularyzator#

8000005025284 

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

Czy masz może w podstawowych parametrach wartość Inna?

oznacz moderatorów

filatelista_2007
#10 Popularyzator#

Tak, dwa razy taką wartość ustawiłem

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

Jest bardzo dużo kategorii, gdzie określenie wartości Inna nie stworzy produktu, najczęściej jest to marka i kolor i chyba rodzaj. Jeżeli znasz wartość dla danego pola, którego nie możesz wybrać na liście, najlepiej pisać do pomocy o wstawienie nowej wartości. Ja czekałem kilka dni na wprowadzenie marki, ale się udało.

Najlepiej napisać na czacie, szybciej przekażą. 

Generalnie, to wszystko co w sekcji "Podstawowe parametry" powinno jednoznacznie określać produkt przez te wartości, które allegro ma w bazie, żeby utworzyć nowy produkt (w sumie to nie wiem teraz po co jest wartość "Inna", skoro nie można utworzyć przez to produktu). Niestety sporo danych brakuje, więc trzeba do nich pisać. Trochę to trwa, ale przynajmniej później problem z głowy.

Są też niestety takie kwiatki, gdzie produkt istnieje, ale niemożliwym jest znalezienie go w wyszukiwarce, jedynie ręczne odpytywanie ich bazy poskutkuje, albo już produkt istnieje, ale jest w błędnej kategorii. Produkt, który wystawiasz akurat nie istnieje, więc potem to z górki.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@filatelista_2007 Nie jestem w stanie Ci tutaj pomóc. Prześlij nam przez formularz zrzuty ekranu z widokiem kolejnych wykonywanych czynności, poczas próby wystawienia oferty. Sprawdzimy co jest nie tak.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów