anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Spadek zainteresowania moimi ofertami

ewaneta
#10 Popularyzator#

Mam pytanie: czy coś się dzieje z Allegro? 

Nie wiem czy tylko ja mam taką sytuację, że nie mam od dłuższego już czasu ani kupujących, ani nawet oglądających, obserwujących... 

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

LEW433
#21 Demiurg#

Kobiety "ciuchy" oglądają niestety na sieciówkach, tam widzę ale...🤗

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

No teraz tylko w sieciówkach idzie znaleźć w ludzkiej cenie to czego się szuka, tu wyszukiwarki nie działają…..

oznacz moderatorów

ewaneta
#10 Popularyzator#

Co to znaczy, że wyszukiwarki nie działają?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tzn że  wyszukiwanie przez Allegro działa do...du.., ludzie szukają przez Google a tam się wyświetlają wszystkie.

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Próbowałaś tu cos kupić? Wyszukuje co chcę, zazwyczaj nie to co ja chce. Akcje w stylu np wpisze tytuł książki + literkę od imienia i nazwisko autora= wyszukiwań brak, usunę tylko literkę od imienia i nagle znajduje się magicznie 15 ofert.... Kiedy indziej znowuż odwrotnie. I tak ze wszystkim. Ja tu kuźwa nawet skarpetek córce znaleźć nie umiem. Normalnie jakby zapiętki czy tam 3/4 z Moraja były jakimiś niesamowitymi wymaganiami... Wszystko zależy jak zostało opisane w katalogu. A jak już cos znajdziesz to po zakupie na pewno znajdą to samo taniej i Ci pokarzą... Znajomi z małymi sklepami to dawno przestali tu kupować, wolą jeździć do hurtowni, bo też nie mogą nic znaleźć... Do tego ostatnio namotali coś z wielowariantowością i też ludzie lamentują, że pokazuje tylko ułamek z tego co mają do wyboru... Łatwiej nieraz jeszcze przez google coś wyszukać na allegro niż bezpośrednio tu.

oznacz moderatorów

ewaneta
#10 Popularyzator#

Kupuję i znajduję co chcę... Nie widzę żeby coś źle działało.

No i ten całkowity brak zainteresowania to jest dwa ostatnie tygodnie. Nagle jak ręką uciął. 

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Wypłaty są zwykle do 10-tego i zwykle starczają na kilka dni ,potem to już trzeba każdy papierek dwa razy oglądać zanim się go wyda. U mnie też jest zawsze słabszy ruch w drugiej połowie miesiąca.

oznacz moderatorów

ewaneta
#10 Popularyzator#

No niestety nie o to chodzi. Biorąc pod uwagę sezon, oferty, ceny, ruch na innych portalach jest ewidentnie jakiś problem z Allegro. Nie wiem tylko czy to tylko u mnie. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

No i będzie większy, zaczyna się trend odchodzenia od Allegro.

oznacz moderatorów

vonNogay
#17 Koryfeusz#

Jaką masz jakość sprzedaży? Jeśli kiepską to liczba wyświetleń będzie zerowa. 

Wg mnie taką sprzedaż lepiej prowadzić na allegro lokalnie, często są promocje na wyróżnienia, np. teraz można wypromować ofertę na 30 dni za 2 zł. 🙂

oznacz moderatorów

ewaneta
#10 Popularyzator#

Jakość mam bardzo dobrą...

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@ewaneta allegro przeholowało z katalogiem, sortowaniem, warianty od różnych sprzedawców  itp. i klienci już mają powoli dosyć 😞 

Oczywiście są produkty, jak szukasz jednej konkretnej rzeczy np. proszek i wiesz jaki to bez problemu kupisz ale jak już trzeba coś poszukać to tragedia 😞

Kolega ostatnio coś kupował znalazł ofertę, chciał coś dokupić u tego sprzedawcy i zonk miał w koszyku trzy produkty od różnych i olał to powiedział szkoda czasu na przedzieranie się przez stos niepotrzebnych ofert na karcie produktów 😞

Zaraz wchodzi nowy serwis który wyciągnął błędy konkurencji, jak wchodzę na produkt to mam tylko to co powinno być i dotyczyć kupowanego produktu 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów