anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprawa automatycznego wznowienia oferty.

Leslaw9020
#7 Wielbiciel#

Witam. Posiadam pojedyncze oferty sprzedaży w formie "kup teraz". W formularzu sprzedaży zaznaczam odnowienie oferty co 10 dni. I tu jest ok. Natomiast po sprzedaży przedmiotu, zostaje on i tak wystawiony automatycznie do sprzedaży i to nie od razu, myślę, że jak minie 10 dni od poprzedniego wznowienia. Dochodzi do sytuacji, że przy kilkudziesięciu ofertach gubię się w tym, a zdarzyło się również tak, że ktoś kupił ode mnie przedmiot dawno sprzedany. Być może czegoś nie dopatrzyłem w formularzu i źle go wypełniam. Proszę o pomoc w rozwiązaniu tej mojej "zagwozdki". Dziękuję. Pozdrawiam. Leslaw

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Leslaw9020 Wskaż proszę przykładowe oferty, których dotyczy opisywana sytuacja. Skonsultuję to z odpowiednim zespołem. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Leslaw9020
#7 Wielbiciel#

Witam ponownie. Taki przykład: 08.10.23r sprzedałem "Duża Biblia Dla Dzieci" nr oferty 14415846493. Następnie 18.10.23r otrzymałem wiadomość: " Po zakończeniu Twojej oferty 14459343942 wznowiliśmy ją pod nowym adresem. Ja 19.10.23r sam zakończyłem ofertę, która miała nr 14519747212. Książka była jedna. Chciałbym jeszcze zaznaczyć, że jedne oferty są wznawiane po sprzedaży, a inne nie. Może uda się to rozwikłać, może popełniam jakiś błąd? W każdym razie ja wystawiam przedmiot 1 raz. Dziękuję. Pozdrawiam. Leslaw

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Leslaw9020 Już przekazałam Twoje zgłoszenie do konsultacji. Wrócę z odpowiedzią najszybciej jak to będzie możliwe. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Leslaw9020 Wracam do Ciebie z odpowiedzią. Niektóre oferty są automatycznie wznawiane po sprzedaży z pełną ilością sztuk, ponieważ taką opcję wybrałeś wystawiając ofertę. Dotyczy to an przykład tej oferty 14459343942. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów