anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedałem klientce pliki do postawienia firmy konto zawieszone.

AlleStino6
#7 Wielbiciel#

Witam zablokowaliście mi Stino SP z.o.o dogadać z wami sie nie można odpisujecie raz w tygodniu ja nie mam czasu na zabawy z wami bo jesteście dla mnie nie wiarygodną firmą. Sprzedałęm klientce wszystkie materiały w tym aukcje w pliku na co mamy podpisaną umowę kupna sprzedaży w teraz zablokowaliście jej konto na podstawie 

informujemy, że zawiesiliśmy Twoje konto w związku z uzasadnionymi obawami co do bezpieczeństwa konta lub zawieranych transakcji, zgodnie z art 2.12 Regulaminu Allegro. Nasze obawy dotyczą zwłaszcza powiązań z innymi, objętymi przez nas sankcjami, kontami w Serwisie, co narusza dodatkowo art. 8.7 Regulaminu Allegro.

Klientka wedle prawa nie jest ze mną powiązana ani spokrewniona z tego co wiem mieszka prawie 500km odemnie jak tą sprawe ma wyjaśnić byście odblokowali jej konto ?? Czy wysłanie umowy kupna sprzedaży jak i korespondencji z przed 2 tyg gdzie ustalaliśmy warunki sprzedaży wystarczy ? 

Ja nie mam dostępu do jej kont ja mam dostęp do BL gdzie zgodnie z umową dokonałem wgranie aukcji jak i skonfigurowałem program z hurtowniami. 

 

 

oznacz moderatorów
24 ODPOWIEDZI 24

AlleStino3
#8 Zapaleniec#

 jak mam z wami coś wyjaśnić ustalić skoro raz na tydzień odpisujecie ( od sprzedawców wymagacie od razu odpowiedzi na @ ) mało tego proste pytanie ja nie wracam na allegro sprzedałem kolejnej osobie cześć firmy i muszę przenieść to na jego allegro żeby znow nie było blokad i że ja próbuje ominąć wasząblokadę bo to jest nie realne żebym na obce osoby rejestrował firmy 

oznacz moderatorów

AlleStino3
#8 Zapaleniec#

Klientka kupiła odemnie integracje BL + asystent + Hurtownie przerzuciłem aukcje na allegro na jej konta firmowe i sru blokada konta i allegro każe wyjaśniać moje sprawy obcej osobie. 

 

Piszę do nich na jakiej podstawie dostaje @ dostaje odpowiedź


Działania podejmujemy w przypadku naruszenia zasad Serwisu. Jeśli jakiś Użytkownik Regulamin Allegro naruszy, podejmiemy odpowiednie działania.

Dodam także, iż nie każemy innej osobie spłacać czyjegoś długu.

 

Klientka wysyła do nich @ dostaje odpowiedź 

Dzień dobry,

nasza weryfikacja jednoznaczenie wskazuje że dostęp do wskazanych kont ma ta sama osoba, mimo zajestrowania nowych kont na inne dane.

Naruszenia art. 2.10 Regulaminu Allegro jest bardzo poważne.

Bez wyjaśnienia wszystkich nieprawidłowości na wcześniej wskazanych kontach, Pani konta nie zostaną odblokowane.

 

Czyli krótko mówiąc dalej osoba która kupiła odemnie pliki firmowe musi wyjaśnić moją sprawę, moją blokadę kont pytam sie kolejny raz na jakiej podstawie prawnej prześladujecie osobę mi obcą z którą nie mam żadnego powiązania i każecie jej wyjaśnić moje spraw??? 

Wy ze mnie głupka robicie czy z siebie ??? 

Ja wam kolejny raz powtarzam ja nic z wami nie zamierzam już wyjaśniać i nie zamierzam korzystać z waszego portalu gdyż są o dużo lepsze portale.

10 @ wysłałem wam że bedę wgrywał kolejnej firmie część mojej byłej firmy i koledze pod koniec lutego i czy te konta też zwiesicie ?? 

@mr_oma 

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@AlleStino3, wszystkie sprawy związane z ograniczeniami na koncie konsultuj, proszę, kontaktując się z nami przez ten formularz

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

AlleStino3
#8 Zapaleniec#

  ale z wami sie nie da jeden odpisuje że nie wymagają rozwiazania spraw i opłacenia przez innego użytkownika drugi odpisuje że musi wyjaśnić moja klientka moje sprawy ta obsługa wasz jest na prawde niżej niż dno 
@mr_oma 

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

co w systemie prawnym w Polsce jest standardem

nie jest standardem na allegro

masz rację @AlleStino6 to jest kabaret

serwis zamiast kierować kroki prawne wobec osób łamiących przepisy prawa stosuje odpowiedzialność zbiorową

to tak jakby odmówić wykonania usług lub sprzedaży pracownikom allegro (działajacych prywatnie dla siebie)  bo są powiązani z serwisem

 czy jakby stosować zasadę nie lubię allegro to nie lubię @ko_alka @mr_oma @nat_not 

czysta odpowiedzialność zbiorowa

 

jak zaloguję się do allegro w kafejce internetowej po kimś kto np: 1h wcześniej dokonał przekrętu na allegro to też mnie zablokujecie?

 

 

oznacz moderatorów