anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedaż niekompletnego laptopa a powiązany produkt

lajner
#8 Zapaleniec#

Mam problem z wystawieniem na licytację uszkodzonego laptopa. W tej kategorii jest wymagany powiązany produkt. Jak wybiorę produkt z listy to automatycznie uzupełnia mi ilość ram i dysk a chcę sprzedać sprzęt bez ramu i dysku. Jak to obejść?

oznacz moderatorów
26 ODPOWIEDZI 26

Knowhere
#21 Demiurg#

@lajner Wrzuć tam w tego lapka najmniejszą kostkę RAM-u i dysk jaki masz😁

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

lajner
#8 Zapaleniec#

No właśnie się nie da bo z automatu dodaje 4GB/500GB.. 🙂

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@lajner Hm, myślałem że te parametry, mimo że są obowiązkowe, są jednak edytowalne.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

lajner
#8 Zapaleniec#

Niestety nie są, próbowałem to ugryźć z każdej strony. Allegro uznaje, że skoro taki jest produkt to parametry muszą być identyczne co jak wiemy ma prawo się nie udać na 1000 sposobów. 

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@lajner Widziałem takie sprzedaże. Masz opisaną specyfikacje produktu która jest narzucona. Może wystarczy napisać w opisie dużą grubą czcionką jak u niektórych, że uszkodzenie polega na braku tych elementów których brakuje i ewentualnie tego co też nie działa.

Ewentualnie że niektóre z podanych cech, składników specyfikacji urządzenia są niewidoczne i je wymienić co sprawia to urządzenie za uszkodzone  😉

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

lajner
#8 Zapaleniec#

Niby można tak zrobić ale jak trafię na dziwnego kupującego (a takich nie brakuje) to będę się szarpał i niepotrzebnie tracił zdrowie bo przecież zostawię im furtkę w postaci: "na liście parametrów było 4GB"...

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@lajnerWedług mnie to bym to wytłumaczył w ten sposób, iż wszystkie parametry wypisane zostały zachowane wskazując autentyczny produkt jakim był laptop przed uszkodzeniem. Sam opis jest wskazaniem postaci uszkodzenia a jest nią brak wyszczególnionych części. Każdy kupujący sprawdza opis uszkodzonego towaru. Można jeszcze zrobić zdjęcia tych brakujących elementów a dokładnie samo tło bez nich, nie wiem czy to przejdzie, ale skoro mechanizm Allegro inaczej nie daje możliwości wskazywania postaci uszkodzenia to trzeba to jakoś obejść i robić po swojemu 😉 Ponadto, jeśli towar jest uszkodzony oraz nie działa to nie ma obowiązku dawania na niego jakiegokolwiek czasu gwarancji.

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów