anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

sprzedaż problemy

lew1758517
#9 Pomysłodawca#

Witam,bardzo jestem ciekaw państwa opinie w mojej sprzedaży golarki,głównie chodzi mi korespondencję z kupującym.

 

https://allegrolokalnie.pl/wiadomosci/1a347493-2faf-4f98-a551-d4789ae53caa

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

serwis-texas
#19 Nestor#

@lew1758517  No ale my do tego nie mamy dostępu.

 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@lew1758517 musisz opisać tu , nie mamy dostępu do Twoich wiadomości

oznacz moderatorów

lew1758517
#9 Pomysłodawca#

za dużo pisania,chodzi o to,że sprzedałem facetowi golarkę /nowa kosztowała 600zł/ wraz z 2  płynami do czyszczenia,nowe 40zł,za 140zł,i gościu odpisał ze go oszukałem,bo golarka brudna,stacja czyszczenia nie chodzi/tak naprawdę się zacina,i żeby mu oddać kasę zapłacić za przesyłkę,nagrał filmik na youtube z rozpakowywania paczki/masakra/,po prostu facet chciał dobra nowa golarkę za 1/5 ceny.Uległem szkoda mi czasu na takich gigantów,wpłaciłem mu 78zł,czyli kupił golarkę za 22zł,bo płyny kosztują 40zł.Jak mu nie wstyd.Mam pytanie ,wyraźnie zaznaczyłem ze nie przyjmuję zwrotu,towar używany ale sprawny,jak to wygląda formalnie i prawnie na allegro lokalnym?

 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@lew1758517 nie wiemy jeszcze jednego ponieważ wszystko rozbija się o zgodność towaru z opisem oferty . Bardzo ważne przy sprzedaży wysyłkowej jest bardzo szczegółowe opisanie zalet produktu ALE głównie jego wad .

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@lew1758517 klient złożył reklamacje a Ty ją uznałeś. Jeżeli byłeś pewny co do sprzedanego przedmiotu, że jest sprawny trzeba było nie uznawać i nie zwracać części kosztów.

oznacz moderatorów

lew1758517
#9 Pomysłodawca#

facet uważa że stacja czyszczenia zepsuta,ja uważam ze działa ,do tego towar używany,sprawa nie do udowodnienia,szkoda mi czasu na takich ludzi,dzięki,pozdrawiam!

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Należy takie rzeczy, oferty dobrze opisywać.

oznacz moderatorów