anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedaję produkty, które sam konfekcjonuję, nie mam numerów EAN - czy będę musiał opuścić allegro?

mateu-sz
#7 Wielbiciel#

Prowadzę wieloprzedmiotowy sklep na allegro zajmujący się sprzedażą drobiazgów pochodzących z innych przedmiotów. Jak rozumiem mam od 8 (czy 15) marca obowiązek przypisania kodów EAN do wszystkich z nich (parametr obowiązkowy dla kategorii Allegro/Kultura i rozrywka/Gry/Towarzyskie...), a nie tylko powiązania 50% ofert z przedmiotami z katalogu.

Produkty takie nie mają kodów EAN i nie będę ich nadawał, bo bardzo często są to pojedyncze konfiguracje elementów, ponadto są niewielkiej wartości pojedynczej (zazwyczaj 3-6pln). Czy nie ma dla mnie już miejsca na allegro? 

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

Kasiulki2
#17 Koryfeusz#

@mateu-sz 

W kategorii "Kultura i rozrywka" wymagane jest 50 procent ofert połączonych z produktem i nie widzę żadnych planowanych w marcu zmian w tej kwestii.

Skąd wniosek, że będzie 100 procent? Jedyne, na co natrafiłam, to groźba (tak, groźba!) połączenia wszystkich ofert, ale dopiero w drugiej połowie roku.

Moim zdaniem marne szanse...

Jeśli jednak myślisz perspektywicznie, warto rozważyć ewakuację - niekoniecznie na inną platformę, może wystarczy do innej kategorii? W kategorii "Kolekcje" nie ma i raczej nie będzie PP (Piekielnej Produktyzacji). Może tam? Spróbuj wystawić część oferty w "Kolekcjach" i sprawdź efekty😊

oznacz moderatorów