anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

stan magazynowy

maximpreza
#11 Animator#

Cześć . mam dziwną sytuację . na stanie allegro miałem 10 sztuk pewnego artykułu i po zrobionych zakupach przez różnych klientów stan ten się nie zmniejszał . Ludzie dalej kupowali ten produkt , a już dawno on się skończył. Czy allegro odnotowało jakąś awarię ? sprzedałem o wiele więcej niż faktycznie mam. o co chodzi ? teraz zaobserwowałem to na innych produkcie . w ogóle nie schodzi stan magazynowy .

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

pikinier10
#11 Animator#

A jak masz ustawiony czas trwania aukcji?

oznacz moderatorów

maximpreza
#11 Animator#

Do wyczerpania przedmiotów

oznacz moderatorów

pikinier10
#11 Animator#

No to faktycznie dziwna sprawa. W takim razie musisz napisać do Allegro co się stało.

Link masz tutaj https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=4a6df9f8-0556-4b18-8930-68906a58c18e

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@maximpreza A nie miałeś tak, ze ludzie wykupili a ty miałeś wznów z tą samą liczbą przedmiotów?

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

maximpreza
#11 Animator#

no właśnie nie

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@maximpreza No to pisz do Allegro..

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

lopes1990
#12 Orędownik#

Najpewniej miałeś zaznaczoną opcję do wyczerpania przedmiotów , a poniżej wznów z pełną ilością po wyczerpaniu przedmiotów. Też naciąłem się tak kilka razy, stan zjechał do zera patrze a tu nadal 100 przedmiotów 😄 

oznacz moderatorów

maximpreza
#11 Animator#

Sytuacja mi się powtórzyła i spróbowałem to rozkminić. Stan magazynowy mi się zmienia po zmianie ceny . I teraz pytanie co ma cena do stanu magazynowego ? nie wiem. Na foto1 są gitary - stan magazynowy 6 i cena 80zł . Po zmianie ceny foto2 stan magazynowy 9 cena 70zł . O co kaman ? macie jakieś pomysły jak to się stało . Dlaczego stan magazynowy sam się zmienia ?foto1.jpgfoto2.jpg

oznacz moderatorów