anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Błąd/problem z wystawianiem aukcji zaplanowanych

endejot
#9 Pomysłodawca#

Wczoraj jeszcze działało, dziś jest problem. Przy wystawianiu aukcji jako zaplanowanej, po zapisaniu klikam "wystaw podobną" a ustawienie zaplanowania przestaje istnieć i jest jako wystaw teraz.

Ten sam błąd z poziomu moich ofert gdy przechodzę do zaplanowanych i klikam wystaw podobną. Też nie zaznacza zaplanowania a chce wystawiać od razu!

Oferty chce wystawić na maj więc więcej schodzi mi z ustawianiem za każdym razem daty niż z resztą aukcji

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

endejot
#9 Pomysłodawca#

nikt nie ma dziś tego problemu? u mnie od rana do teraz bez zmian

oznacz moderatorów

e-bucikpl
#9 Pomysłodawca#

U mnie występuje dokładnie ten sam problem i jest mocno irytujący.
Zgłosiłem to konsultantowi, on to przekazał do działu technicznego, zaś ten ostatni poprosił mnie o bardzo szczegółowe informacje na ten temat. Jednakże, tak jak się spodziewałem, błąd wciąż istnieje.

Numer mojego zgłoszenia: 09356443 ref:_00D24aE05._5003V3Mmat:ref

oznacz moderatorów

endejot
#9 Pomysłodawca#

Rozmawiałem z Panią na infolinii to poprosiła o screen problemu... Tak jak piszesz jest mega irytujące bo raz, że wydłuża samo wystawianie aukcji a jak się zapomnisz co jakiś czas to musisz zakańczać aktywną aukcje, jeszcze raz wystawiać. No jakiś dramat

oznacz moderatorów

e-bucikpl
#9 Pomysłodawca#

Pamiętam, że ze dwa lata temu, jak prowadziłem inny sklep na Allegro, to ów problem też nagle się pojawił. Po kilkunastu dniach jednak "sam się naprawił". Wtedy jednak aż tak bardzo nie zależało mi na czasie, jak obecnie.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@endejot Przekazałam Twoje zgłoszenie do zespołu technicznego i dostałam potwierdzenie, że trwa analiza problemu i ustalamy, co jest jego przyczyną. Proszę o cierpliwość i przepraszam za to utrudnienie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

endejot
#9 Pomysłodawca#

dziękuje!

oznacz moderatorów

e-bucikpl
#9 Pomysłodawca#

Wygląda na to, że problem został usunięty 🙂

oznacz moderatorów

endejot
#9 Pomysłodawca#

Dla mnie za późno ale poradziłem sobie trochę inaczej - może się przyda na przyszłość (oby nie). Przestawiłem zegar w komputerze na majowy i tylko przekrzykiwałem na datę, nie trzeba było za każdym razem szukać miesiąca:)

oznacz moderatorów