anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

status transakcji jest anulowana

ela19842
#7 Wielbiciel#

Witam, właśnie dokonałam zakupu na kwotę 650 zł z konta mi zeszło ( to znaczy mam blokadę na tą kwotę) a status transakcji jest anulowana. Nic nie klikałam płaciłam przelewem tradycyjnym przez swój bank. To nie mała kwota. I co teraz?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

kostas11
#21 Demiurg#

@ela19842 a poprawnie przekopiowałaś tytuł ? 

Jak by się nic nie zmieniło i będzie to błąd allegro to kasa wróci do 3 dni na https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/srodki-i-historia-operacji#!/ i będziesz musiała wypłacić 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@ela19842 skontaktuj się ze sprzedawcą, bardzo możliwe, że nie zwrócił uwagi na sposób płatności i uznał, że zrezygnowałaś z zakupu więc anulował zamówienie 🙂

oznacz moderatorów

ela19842
#7 Wielbiciel#

Tak, ale to była wpłata zbiorowa u trzech różnych sprzedawców i u każdego jest ta sama informacja. Pierwszy raz mi się tak zadziało. Mam nadzieję że da się to jakoś załatwić. Bo zależy mi i na zakupach i kasie. 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@ela19842 kasa nie przepadnie zawsze możesz ponowić a jedna z wpłat powróci do 3 dni 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

ela19842
#7 Wielbiciel#

Ale to muszę do kogoś pisać o zwrot pieniędzy to było robione przez przelewy 24. 

oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

Nie musisz nigdzie pisać, kasa sama wróci. Tak, jak piszą poprzednicy - do 3 dni. 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@ela19842 Jak masz płatność anulowana to kasa wróci do 3 dni, ty możesz ponownie zakupić towar.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@LEW433 Nie ponownie zakupić towar, bo będzie miała podwójne zakupy, tylko może ponowić płatność. Wprowadzasz w błąd.

oznacz moderatorów