anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Stawka za wznowienie aukcji

Machinarium
#8 Zapaleniec#

Od jakiegoś czasu zauważyłem, że pobierana jest kwota 0,1 zł od wznowienia oferty po 10 dniach. Wcześniej nic takiego nie płaciłem jeśli kwota towaru nie przekraczała 10000 zł . Przegapiłem jakąś zmianę cennika czy mogę mieć włączone jakieś niepotrzebne opcje zwiększające stawkę wznowienia oferty? 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Machinarium   A to nie jest opłata utrzymaniowa?  Gdy przedmiot jest wystawiony dłużej niż rok.

https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/oplaty-i-cenniki/oplata-za-utrzymanie-oferty-68KkXxbb2hY

_____________
Kama
oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Machinarium W niektórych kategoriach jest pobierana taka opłata " za wystawienie" co 10 dni, niezależnie od opłaty utrzymaniowej raz na rok. 0,10 zł jest niezależnie od tego czy towar jest za 1 zł czy za 200 zł. Tej opłaty nie da się wyłączyć czy obejść ja "utrzymaniowej"

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

W niektórych kategoriach jest pobierana opłata za wystawienie ale jest ona zależna od ceny wystawianego przedmiotu . Czym produkt droższy tym cena za wystawienie większą . Naliczane są według regulaminu (od 5 groszy do 2,5 zł ) ,tak to przynajmniej u mnie w Antylach wyglada.

oznacz moderatorów

WojciechB
#11 Animator#

@Machinarium Wejdź w https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto/nadchodzace-oplaty zobacz czy masz żółtą belkę pt: "W najbliższym czasie, na Twoim koncie zostaną naliczone dodatkowe opłaty utrzymaniowe." Jeśli tak, w rozwijanym menu "typ opłaty" zaznacz opłata utrzymaniowa - wyskoczą Ci aukcje za które płacisz 10gr co 10 dni. Następnie wchodzisz w mój asortyment i każda taka aukcję dajesz "zakończ", a następnie wystawiasz przez "wystaw podobną" (nie "wznów", bo opłata zostanie). Zwróć uwagę na ilość szt., które kończysz i wystawiasz od nowa, bo jest coś popsute w systemie i nie wystawia tej samej ilości co w zakończonej aukcji. 

oznacz moderatorów

Machinarium
#8 Zapaleniec#

Wielkie dzięki za podpowiedź. 

oznacz moderatorów