anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Straszenie przez kupującego

rysowanki
#8 Zapaleniec#

Kupujący wystawił mi negatywa , a w informacji dla mnie napisał: "Komentarz został usunięty ale sprzedający sam do mnie pisał że książka nie dotrze bo została uszkodzona przy pakowaniu odpowiednią reklamę zrobię bo mam dużo znajomych na allegro"   - oprócz tego, że trudno zrozumieć pierwszą część zdania, druga jest dla mnie jasna - ten człowiek mnie straszy. Czy Allegro reaguje na takie akcje?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

xyz96
#21 Demiurg#

@rysowanki Nie, Allegro nie reaguje na takie akcje, podobnie jak nie reaguje na korupcyjne propozycje niektórych sprzedawców, którzy proponują korzyści za usunięcie negatywnych komentarzy i którzy straszą sądami i prawnikami wtedy, gdy się ich nie usunie. 

oznacz moderatorów

rysowanki
#8 Zapaleniec#

o takich przypadkach nie słyszałam, natomiast postawa allegro wobec sprzedających kolejny raz rozczarowuje - wielka szkoda, że tak bardzo nie dbają o swój image

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@xyz96 Pytanie o naganne zachowanie kupującego a ty o sprzedających ( tak z 90% treści)??? Już mniejsza że nie na temat ale coś chyba źle Ci się rok zaczął 😁

@rysowanki Zgłaszaj poprzez kontakt do allegro. Tak, szanse na to że usuną są niewielkie, ale mogą zmodyfikować. Tak popierają kupujacych ( często niesłusznie). Czy rzeczywiście wyslałeś uszkodzoną książkę ( chyba o to mu chodzi?? 🤔 )?

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

rysowanki
#8 Zapaleniec#

oczywiście, że wysłałam nowiutką książkę, sama przecież nie strzelałbym sobiw w kolano wysyłając gniota...allegro ma to w nosie, nic nie zrobili, szkoda gadać...

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@rysowanki Cześć. Nie widzę na Twoim koncie negatywnego komentarza, czy masz na myśli jakieś inne konto? 

Zawsze możesz nam zgłosić wiadomości, które Cię zaniepokoiły - zweryfikujemy sytuację i podejmiemy odpowiednie kroki (załącz proszę zrzuty ekranu). 

Kupujący bardzo pozytywnie oceniają Ciebie jako sprzedawcę. Mimo wszystko serdecznie zachęcam Cię do udziału w kursie "Kryzysy w komunikacji z klientami" od Piotra Buckiego. Naprawdę warto! 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

rysowanki
#8 Zapaleniec#

tak, mam inne konto

sprawę zgłosiłam, allegro jak zawsze umyło ręce, klient jest tu bogiem...chyba dam sobie spokój  z tym sprzedawaniem, za dużo nerwów i plucia w twarz

oznacz moderatorów