anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sugestia dla klientów o preferowaniu wysyłki do paczkomatu

leaderLED
#8 Zapaleniec#

Wpadłem na pewien pomysł. Chodzi o to aby każdy sprzedający miał możliwość włączenia jednym kliknięciem na wszystkich aukcjach powiadomienia w formie banneru, który zachęcał by do wyboru paczkomatu, wiadomo z jakiej przyczyny. Otrzymuję wiele maili od firm które namawiają do korzystania z tej formy wysyłki. Fanpage różnych firm na facebooku też to sugerują. Ociera to o faworyzowanie inpostu, ale chyba jest to teraz najrozsądniejsze rozwiązanie, tym bardziej że smart został dla wszystkich wprowadzony za darmo. Jakie jest Wasze zdanie?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

ejczbi
#12 Orędownik#

Bardzo dobry pomysł.

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@leaderLED Wiem że poczta polska też ma paczkomaty ( nigdy nie korzystałem). Jak można je sprawdzić ( usługa itp) ?

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

leaderLED
#8 Zapaleniec#

Czasami widziałem w mediach informacje na temat ich paczkomatów, że się rozwijają, itp. Ale jest ich nieporównywalnie mniej.  No i cena zabijająca - 13,49zł. Nie ma szans aby to wyparło inpost.D la mnie żadna konkurencja, no chyba że ktoś mieszka w takim miejscu że do paczkomatu inpostu ma 10km a prawie pod nosem ma paczkomat poczty - sytuacja chyba 1:100 000 🙂

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@pinsplash  Znajdziesz tutaj :

https://www.poczta-polska.pl/paczki-i-listy/strefa-24h/

jeśli ktoś ma sposobach dostawy Allegro Punkty Poczta, Żabka, Orlen, Ruch,  to czasem zamawiają za 8 zł . Nazywa to się Automat Pocztowy i wszystkie zamówienia jakie miałam do tej pory były z Warszawy . Ponoć mają rozbudować sieć takich automatów w Biedronkach .

_____________
Kama
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@Kaliope_Brzeg Podziękował ! ( niewiele tego - raptem 40szt na Polskę)

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów