anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Super cena

4gamersMB
#9 Pomysłodawca#

Cześć, od kilku dni obserwuję wysyp ofert z oznaczeniem Super Cena. Okazuje się, że zostały zmienione warunki dla tego oznaczenia - teraz oznaczenie to otrzymują oferty tego samego sprzedawcy, wystarczy sobie założyć drugie konto i skopiować oferty z ceną wyższą o jeden grosz. Z tego co widzę w wielu działach już zaczął się wysyp nowych ofert i nowych kont tylko w tym celu. Coraz trudniej znaleźć ofertę bez takiego oznaczenia. Wiadomo skąd ta zmiana - wysyp nowych kont = kasiorka za wprowadzony ostatnio abonament, pytanie czy jest to warte nas*ania we własne gniazdo i zrobienie z Allegro wysypiska śmieci, tj. nowych fake kont tylko w tym celu i podwojenie liczby śmieciowych ofert? Do tego zrobienie z "Super Ceny" bezużytecznego oznaczenia, które nie tylko będzie teraz razić w oczy kupujących na liście ofert, ale też będzie wprowadzać kupujących w błąd - bo żadne to teraz porównanie oferty do konkurencji?

Co o tym myślicie i jakie jest stanowisko Allegro?  

oznacz moderatorów
26 ODPOWIEDZI 26

4gamersMB
#9 Pomysłodawca#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

No własnie, że nie odpowiedziała, cytuję treść regulaminu:

"

  • gdzie produkt jest dostępny w ofertach od co najmniej 2 różnych sprzedających (wyjątkiem są oferty wystawione przez sprzedawców uczestniczących w programach partnerskich Brand Partner, Top Brand Partner i Partner Strategiczny),"

To nie działa, bo sprzedający wcale nie musi uczestniczyć w tych programach. Wystarczy założyć drugie konto i oznaczyć w ten sposób swoje oferty Super Ceną. Dlaczego macie nieaktualny regulamin? Jak też wspomniałem zgłaszanie setek tysięcy ofert jest fizycznie niemożliwe, dlatego zgłosiłem Wam błąd systemowy, a wy mi każecie zgłaszać każdą ofertę jakimś niedziałającym klikaczem. To jest niepoważne.

oznacz moderatorów

4gamersMB
#9 Pomysłodawca#
oznacz moderatorów

4gamersMB
#9 Pomysłodawca#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

 

Czy moderatorzy na tym forum są tylko od klepania formułek czy zajmują się też poważnymi problemami platformy Allegro?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@4gamersMB Przekazałam już Twoje uwagi do odpowiedniego zespołu, który zajmuje się tą kampanią. Kiedy otrzymam odpowiedź, to dam Ci znać. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

4gamersMB
#9 Pomysłodawca#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

https://allegro.pl/pomoc/aktualnosci/zmienimy-maksymalna-dzienna-oplate-w-programie-supercena-premiu...

 

HAHAHAHA, no pięknie, tak jak myślałem - robicie z kupujących [edycja] nie bez powodu. KASA KASA KASA, tylko to się liczy. Rozdajmy wszędzie super cenę, super cenę, super cenę

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@4gamersMB w imieniu Oli, wracam z odpowiedzią. Algorytm rozpoznaje NIP  i na podstawie tej informacji weryfikuje przyznanie oznaczenia Super Ceny. Więc nawet jeśli sprzedający założy drugie konto, to tylko na jednym otrzyma oznaczenie.  Natomiast podkreślamy, że "(wyjątkiem są oferty wystawione przez sprzedawców uczestniczących w programach partnerskich Brand Partner, Top Brand Partner i Partner Strategiczny)"

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

Aha, to dobrze, że zostało to wyjaśnione, bo niektórzy myśleli, że liczą się tylko pieniądze. 

No popatrzcie, jako spółka notowana na giełdzie, kasa miała by być nieistotna 🤔

oznacz moderatorów