anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Super sprzedawca - nie ma co :)

miliarderzy
#12 Orędownik#

Dziwny ten program super sprzedawca.

Na przykład ten użytkownik:

https://allegro.pl/uzytkownik/libri_perfecte/oceny

91,7% pozytywów

A ja mam ponad 98 procent i straciłem ten status.

Czy będą jakieś zmiany albo są może szykowane, które będą sprawdzać to w rzeczywistości jak wygląda sprzedaż sprzedawcy? Dla mnie to jakiś kosmos.

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

kostas11
#21 Demiurg#

@miliarderzy ale może to stracić na koniec okresu, przecież przeliczają to raz na 30 dni 😄

I masz maila albo zachowujesz albo tracisz 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@miliarderzy  cd... ,, ja mam ponad 98 procent i straciłem ten status.,, i nie zapoznałem się z regulaminem programu SS , ale teraz wiem ,że do programu SS zbierane są dane z ostaniego miesiąca , a średnia ocen sprzedawcy z ostatnich 24 m-cy nie ma na to żadnego wpływu

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@mdrogeria uzupełnię z pomocą allegro co by @miliarderzy miał podkładkę 🙂

  • Zadowolenie kupujących, czyli średnia ze wszystkich graficznych ocen (gwiazdek) z ostatnich 30 dni: minimum 4,950. Licząc średnią, zaokrąglamy do 3 miejsca po przecinku. Sprawdź szczegóły

Po więcej zapraszam do pomocy https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/super-sprzedawca/czym-jest-program-super-sprzedawca-i-jak...

________
Κώστας
oznacz moderatorów

miliarderzy
#12 Orędownik#

Zapoznałem się i znam zasady tego programu. Ale dla mnie są nieco dziwne. I moim zdaniem powinno to być inaczej oceniane, ponieważ w chwili obecnej prowadzi to do takiego kuriozum jak napisałem.

@kostas11 wcale nie jest tak jak piszesz; niby ocena jest raz na 30 dni ale jak stracisz po kilku dniach na statystykach, wyrzucają cię z tego programu od razu bez czekania na kolejną weryfikację

Wy piszecie o teorii a ja o praktyce. Znam zasady i wiem jak to jest liczone, ale jak pokazałem na samym początku, chodzi mi o to do jakich absurdów prowadzi obecne liczenie. I tylko o to mi chodzi.

W zasadzie może mieć miejsce sytuacja w której sprzedawca który ma 80% pozytywów, jest lepszym sprzedawcą od tego który ma 98% pozytywów, bo ma oznaczenie Super Sprzedawcy?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@miliarderzy ale w czym problem masz 30 dni na poprawę minimum 4,950. Licząc średnią, zaokrąglamy do 3 miejsca po przecinku. Sprawdź szczegóły i odzyskasz SS 🙂

Możesz mieć np. 5 negatywów z początku roku i 91,7 % ale ostatnie 30 dni poprawiłeś się i wracasz do SS 🙂

Chciał byś rok czekać ???

 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

miliarderzy
#12 Orędownik#

Nie mam problemu z niczym, ale oznaczenie Super Sprzedawcy daje wiele korzyści. Moim zdaniem powinna dojść do tego hybryda: minimum 98 procent pozytywnych opinii w ciągu ostatniego roku.

Pytanie które sobie zadaje brzmi: czy super sprzedawcą jest się w sprzedaży ciągłej i ogólnie, czy tylko w ciągu 30 dni.

I tutaj nie chodzi o mnie, tylko o niego. Czy sprzedawca który ma 91 procent pozytywów, to rzeczywiście super sprzedawca?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@miliarderzy 10 lat temu tak było 🙂

  • opinie pozytywne w całej historii konta stanowić muszą nie mniej niż 98% ogółu komentarzy;
  • opinie pozytywne stanowić muszą nie mniej niż 98% wszystkich komentarzy otrzymanych w ciągu ostatnich trzech miesięcy
________
Κώστας
oznacz moderatorów

piimaa
#13 Ambasador#

Super sprzedawca to kto to dokładnie?
To taki, co SUPER drogo sprzedaje bubel manipulując słowami kluczowymi, fotami i podobnymi czy taki, od którego sioło z ilorazem inteligencji poniżej progu płazów SUPER wsio kupuje jak leci? A może to taki, który w opiniach o produktakch ma stęki i języki typu: uwaga, pendrive podróba, pół pojemności, wysiada po miesiącu, PC go nie widzi, zapismax. 2MB/s .... .... a w opisie SUPER MEGA PANCERNY MOCNY PENDRIVE 100MB/S ... ?

SUPER SPRZEDAWCĘ powinno tracić się od ręki za ... niechęć wstawiania ORYGINALNYCH FOTEK rzeczywistego przedmiotu, choćby za to... wszak, ciężko stwierdzić, ile tej KLASY A MINUS na paletach z laptopami SUPER SPRZEDAWCA faktycznie maaaa...

Rozumiecie, prawda?

SUPER SPRZEDAWCĘ powinni zawijać od ręki choćby po jednym wystawieniu na spredaż kradzionego telefonu z wpisem: ZABLOKOWANY U OPERATORA.

Uczciwie byłoby też stworzyć nową rangę: SUPER CWANIAK.

oznacz moderatorów

majster_man
#14 Krzewiciel#

Sioło z ilorazem inteligencji poniżej płazów, 

Tutaj kolego mylisz się, mam przykład z rodziny że chłopak z takiego podlaskiego sioła jest na etacie fizyka w elektrowni atomowej w japonii a drugi z miejscowości Wysokie Mazowieckie prowadzi prace naukowe z dziedziny astrofizyki aktualnie chyba w szawjcarii.

Ja nawet nie mam z nimi o czym porozmawiać.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

A najlepiej jak by super pimaa nadawała tytuły, przywileje i decydowała kto może wystawiać, a kto nie

Kto jest z natury do czapki stworzony, niechaj swą głową nie sięga korony.

oznacz moderatorów

SanexHurtowBHP
#12 Orędownik#

Ja mam 99,3 a super sprzedawca mnie nie interesuje nie wiem czemu tak się martwicie. U mnie sprzedaż praktycznie była o 10% wyższa więcej martwienia się niż było to warte  .

oznacz moderatorów