anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Tło na miniaturach

MAMY ROZWIĄZANIE!
Simplymanpl
#9 Pomysłodawca#

Witam
Mam pytanie .Czy zmieniło się coś odnośnie koloru tła na miniaturach,czy cały czas obowiązuje białe ?

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13
mdrogeria
#21 Demiurg#

@Simplymanpl nie zmieniło się nic niemniej są odstepstwa dla produktów , których zdjęć nie da się umieścić  na białym tle .

oznacz moderatorów
Simplymanpl
#9 Pomysłodawca#

Ok,dziękuję .Czyli są równi i równiejsi .W mojej branży jest firma (bardzo znana i bardzo duża) która wszystkie swoje zdjęcia ma na szarym tle i zgłaszanie tego do allegro nic nie daje .

 

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@Simplymanpl podaj przykładowe numery ofert , moderatorzy zerkną .

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
Simplymanpl
#9 Pomysłodawca#

11788146148 , 10410879902 , 12029085214 , 11187708387 , 11788133919 

tylko kilka przykładów ale generalnie 99% jest na tym tle co wyróznia te aukcje na liście pozostałych @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@Simplymanpl po mojemu trochę się czepasz , ale nie mnie to osądzać .

oznacz moderatorów
Simplymanpl
#9 Pomysłodawca#

Być może ale po to są ustalane pewne zasady by obowiązywały wszystkich. Jak wejdziesz w listę np. z krótkimi spodenkami wszystkich sprzedawców to co któryś z ich produktem jest na innym tle co zwraca uwagę kupującego .

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@Simplymanpl Bez przesady > chodzi Ci o zredukowanie konkurencji ? Na tej zasadzie to trzeba by usunąć 90% ofert z Allegro. Tak Ci przeszkadza inny kolor tła u innych ? Dla mnie kolor tła przy przeglądaniu ofert nie ma żadnego znaczenia > pewnie tak jak dla 90% kupujących.

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@Simplymanpl Poza tym to kwestionowane przez Ciebie tło nie jest szare, tylko ma odcień "przubrudzony biały", a to chyba sie mieści w kategorii "biały" To ma być "bielszy odcień bieli" ?

oznacz moderatorów
Simplymanpl
#9 Pomysłodawca#

Ok dziękuję za Twój punkt widzenia ale zasady jakie obowiązują są opisane na Allegro i brzmią 

Biel miniaturowego tła ma być standardową bielą, oznaczoną w modelu RGB jako 255.255.255.
Chodzi o zasady które obowiązują, analizując Twoją odpowiedź ,po co stać na czerwonym świetle jak i tak nic nie jedzie.

 

 

oznacz moderatorów
Simplymanpl
#9 Pomysłodawca#

Jeżeli chodzi o zlikwidowanie konkurencji to chyba nie mamy się co z nimi mierzyć ,choć kto wie ,kto wie 🙂

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@Simplymanpl "kto jest bez winy, niech pierwszy rzuci kamień" Zawsze jesteś taki "praworządny" ?

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@Simplymanpl konkurencję należy szanować, a nie się z nią jak określasz ,, mierzyć ,, tym bardziej nie do końca czysto , czasem kosa trafia na kamień .

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Simplymanpl Przekazałam zgłoszenie do weryfikacji. Jeśli doszło tu do naruszenia zasad, podejmiemy odpowiednie działania.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów