anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Tanie finansowanie - kredyt lub pożyczka dla Twojej firmy teraz z rabatem 50%

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

Potrzebujesz gotówki na rozwój biznesu? Nie szukaj innych ofert, to strata czasu. U nas kredyt lub pożyczkę otrzymasz w oparciu o analizę Twoich danych sprzedażowych na Allegro - bez zaświadczeń z ZUS i US, bez dokumentów finansowych. A do 19 lipca 2021 r. możesz skorzystać z rabatu - koszty uzyskania kredytu obniżamy o połowę.

Prosty sposób pozyskania gotówki na promocyjnych warunkach

Wystarczy, że wypełnisz wniosek o kredyt lub pożyczkę na minimum 50 000 zł (ale otrzymasz rabat również wtedy, gdy zostanie Ci przyznana mniejsza kwota) i wpiszesz kod 462021 przed zatwierdzeniem wniosku. Oczekiwanie na decyzję to zazwyczaj tylko kilka minut. Pozytywna spowoduje automatyczne dodanie do umowy kredytowej promocji, w ramach której prowizja zostanie obniżona o 50%.

Promocję „Prowizja na pół za uruchomienie kredytu dla firm na Allegro” przygotowaliśmy z mBank S. A. Pełną treść regulaminu znajdziesz tutaj.

Kredyt czy pożyczka?

Zdecyduj samodzielnie czy z promocji skorzystasz w ramach kredytu na rachunku bieżącym czy pożyczki dla firm.

image.png

Kredyt w rachunku gwarantuje Ci elastyczność. Środki znajdują się na koncie bankowym otwartym w ramach umowy (chyba, że już masz je w mBanku), a limit kredytowy jest dostępny przez 12 miesięcy. Oznacza to, że z pieniędzy korzystasz kiedy chcesz, a płacisz tylko za wykorzystaną kwotę. Bank pobiera odsetki jedynie od wykorzystanej kwoty kredytu, za każdy dzień - w okresach miesięcznych, licząc od dnia wypłaty kredytu.

Pożyczka to prostota. Przy tej opcji całą kwotę otrzymujesz na swój rachunek w dowolnym banku. Podczas składania wniosku wskazujesz na ile rat ma zostać rozłożona spłata pożyczki oraz do którego dnia każdego miesiąca będziesz jej dokonywać. Co miesiąc zapłacisz stałą ratę - aż do momentu spłaty.

Brak funduszy na rozwój przedsiębiorstwa to tylko chwilowy problem, który pomożemy Ci rozwiązać szybko i taniej niż dotychczas. Inwestycja w firmę to najlepszy wybór!

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
0 ODPOWIEDZI 0