anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Termin dostawy produktu a weekend

emilia-m-b
#8 Zapaleniec#

Cześć,

szybkie pytanie. Mam dostawy ustawione, że jak ktoś dokona zakupu do 15:00 to wyślemy tego samego dnia.

W tygodniu to działa i mam dostawę jutro na zielono.

Niestety od soboty w południe do końca weekendu pokazuje mi "dostawę w środę" a w pn zmienia się na "dostawę jutro" czyli we wtorek.

Wie ktoś dlaczego?

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

Agent051
#16 Inspirator#

@emilia-m-b Bo Allegro ma najlepszych informatyków, którzy stworzyli tak tajemniczy algorytm, że nikt nie wie jak on działa. 

oznacz moderatorów

emilia-m-b
#8 Zapaleniec#

No jest to totalnie nielogiczne. Można poprosić jakoś o interwencję Allegro?

oznacz moderatorów

SkladGier_pl
#8 Zapaleniec#

Cześć, podłączam się bo mam dokładnie ten sam problem - w sobotę wszystkie moje oferty otrzymały znaczek "w środę w punkcie", tymczasem wszystkie zamówienia złożone do 13 wysyłamy tego samego dnia - wskaźniki terminowości mamy na poziomie 98-99%, jeszcze w piątek wszystkie oferty miały "dostawę w poniedziałek".

oznacz moderatorów

emilia-m-b
#8 Zapaleniec#

Ja w piątek mam dostawę w sobotę a przez to, że w weekend mam dostawę w środę to moja sprzedaż w weekend leży 😞

oznacz moderatorów

cookie000
#15 Entuzjasta#

@emilia-m-b 

Ten wątek może Ci co nieco "wyjaśnić" 

oznacz moderatorów

emilia-m-b
#8 Zapaleniec#

Dzięki za pomoc. Jednak zawsze paczki po weekendzie idą od razu w poniedziałek rano.

@nat_not czy mogłabyś mi pomóc?

oznacz moderatorów

Agent051
#16 Inspirator#

@emilia-m-b Wysyłasz w poniedziałek, ale do odbiorcy docierają zapewne w środę. Allegro bierze pod uwagę dane dostawy a nie wysyłki. 

oznacz moderatorów

emilia-m-b
#8 Zapaleniec#

Zawsze dochodzi na drugi dzień. Bardzo o to dbam.

Ale teraz sobie zdałem sprawę, że... InPost dał ciała z 3 tyg temu i paczki z weekendu mimo nadania w paczkomacie w pn zabrał dopiero we wtorek i dostarczył w środę.

Coś czuję, że to jest powodem tej sytuacji.

Mam rację?

Jak tak to ile to się "prostowało" teraz?

oznacz moderatorów

Agent051
#16 Inspirator#

@emilia-m-b Może to być właśnie ten powód. Ile będzie się prostowało, to trudno powiedzieć. Ale znając trochę ich systemy można mieć nadzieję, że jak wszystkie inne oceny sprzedawców, zresetuje się po 30 dniach.

oznacz moderatorów