anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Terminowe odpowiedzi na pytanie.

www-lapkom24-pl
#9 Pomysłodawca#

Poprawcie sposób liczenia terminowych odpowiedzi na pytania kupujących, bo to co jest teraz, nie ma najmniejszego sensu.  Ja odpisuję jako żywa osoba, czasami po minucie, czasami po godzinie, czasami po 20 godzinach. Odpisuje po czasie, ale na konkretny temat. Zdarzało się też zadawać pytania do kupujących, i w 99%, odpowiedz przychodziła z automatu zaraz po zadaniu pytania, typu "Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Odpowiemy w najbliższym możliwym czasie".  Około 80% sprzedawców odpowiadało później na pytanie, ale 20% olało temat i odpowiedzi się nie doczekałem, a ich statystyki w odpowiedzi były wzorowe, bo przecież była automatyczna odpowiedz.  Nawet pytanie zadane do allegro w sprawie zakupu, były w ten sam sposób dopowiedziane. Z automatu zaraz po zadaniu pytania, a następna odpowiedź od pracownika allegro dopiero po 2 dniach. 

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

LEW433
#21 Demiurg#

Tak robią sprzedajacy bo boją się tzw"jakość", Allegro im obniża jak nie odpowiedzą w czasie 24godz, niestety jest to kupujących złe ale ja czekam i zazwyczaj w następny dzień roboczy zostaje napisana odpowiedź od żywej osoby.

oznacz moderatorów