anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

DPD - Opłata dodatkowa po roku czasu od wykonania usługi kurierskiej

Client:44052296
#21 Demiurg#

Podczas sprawdzania rozliczenia w allegro jedna pozycja zwróciła moją uwagę. Było to z dnia 19.08.2022 jako kod DPD_N16_BLAD_TEL  za bagatela 1,48 zł do zamówienia 3c0178b1-e9f9-11eb-b4a6-fd56edd03fba NUMER NADANIA: 0000013396128L no to klikam w numer zamówienia a tam otwiera się strona i wyświetla się jebutny napis

Nie masz zamówień spełniających kryteria wyszukiwania

no, ale myślę zobaczę na poczcie i o dziwo jest trafienie. Jest to zamówieni z dnia 21-07-2021 no ok w allegro wszystko jest możliwe. Wklejam w DPD numer listu 0000013396128L oczywiście brak wyników. Szukam na piechotę, jakie listy były wydrukowane w tym dniu i o dziwo zamówienie 3c0178b1-e9f9-11eb-b4a6-fd56edd03fba zostało wysłane DPD na liście numer 0000331790505W.

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  jak to jest możliwe, że doliczacie opłaty dodatkowe po roku czasu gdzie podajecie identyfikator zamówienia z przypisanym do niego numer listu przewozowego, którego w żaden sposób nie można zidentyfikować?

Oczywiście złożyliśmy reklamacje w zgłoszeniu nr 25744361 ale dostaliśmy decyzje negatywną, jako powód


Jeżeli numer telefonu na liście przewozowym został błędnie podany, przewoźnik nalicza opłatę .

Ja tylko chcę na początku wiedzieć, co to za list 0000013396128L i który numer jest błędny nasz czy klienta

Dla ułatwienia poszukiwań IDENTYFIKATOR KUPUJĄCEGO: 27632613

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:44052296 dziękuję za wszystkie informację, widzę, że prowadzisz już z nami korespondencję e-mailową w tej sprawie, więc poczekaj proszę na odpowiedź w sprawie Twojej reklamacji. Odpowiedzi w tej sprawie może udzielić tylko ekspert ds. reklamacji. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@la_nika a czemu nie widać tego zamówienia w systemie?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:44052296 w naszym systemie to zamówienie jest widoczne. Czy możesz w sprawie nr 25744361 podać numer listu przewozowego: 0000331790505W? Wygląda na to, że doszło do pomyłki, a ekspert ds. reklamacji będzie mógł to zweryfikować kontaktując się z przewoźnikiem. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

Sprawa po części rozwiązana. Ekspert ds. reklamacji po ponownym przeanalizowaniu sprawy postanowił uznać reklamacje 🥳 i oddali całą kwotę.

Ale nadal mnie nurtuje kilka rzeczy 

  • allegro dolicza dodatkowe kwoty po roku czasu do zamówień, których nie można zlokalizować w systemie zamówień
  • gdyby nie przypadkowe rozwinięcie dopłaty przeoczyli byśmy tę kwotę (ciekawe ile przeoczyliśmy takich sytuacji)
oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

Może zasada czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal 🤣

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Ty się ciesz że sprzed roku anie...przez ostatnie 7lat..... to już przekracza wyobrażenia co tu się dzieje.😔

oznacz moderatorów

Mac20ek00
#13 Ambasador#

"Może zasada czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal".

Dokładnie, nie dość że na wysokich prowizjach zarabiają, to rąbią Was tu na ukrytych dopłatach. Ten portal od kilku lat żeruje na Waszej potrzebie zarobienia na życie i niestety większość się na to godzi byle by coś sprzedać. Teraz to już nie jest portal gdzie godnie zarabiasz, ale taki że modlisz się żeby nie dopłacić.

oznacz moderatorów