anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Trade Analytics, naliczanie statystyk

MAMY ROZWIĄZANIE!
adcon2105
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry,

Mam kilka pytań związanych z naliczaniem statystyk sprzedażowych z allegro przez Trade Analytics:

- Z jakim opóźnieniem Trade Analytics otrzymuje i pokazuje mi dane sprzedażowe, czyli jak dzisiaj sprzedam 5 szlafroków, to po jakim czasie będę to widział tutaj w statystykach.
- Czy statystyki Trade Analytics radzą sobie z zamówieniami anulowanymi, co mam na myśli, to czy transakcje anulowane są pokazywane w statystykach jako sprzedaż, czy może Trade Analytics sobie z tym radzi i nie pokazuje anulowanych transakcji w liczbach sprzedażowych.
- Jak to jest w przypadku zwrotów, czy jeśli sprzedam 5 szlafroków, a jeden zostanie zwrócony, to czy sprzedaż w statystykach zmieni się na 4 sztuki? Jeśli tak, to z jakim opóźnieniem.

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@adcon2105, z reguły dane aktualizują się na bieżąco - należy jednak liczyć do 15 minut możliwego opóźnienia. Na ten moment Trade Analytics nie uwzględnia zamówień anulowanych i zwrotów. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
Pako_Lorente
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, a z czego w takim razie może wynikać dysproporcja między sprzedażą z całego miesiąca. Robię raport za maj 1 czerwca, pokazuje mi sprzedaż ok 75 tyś, robię dokładnie ten sam raport dziś i pokazuje mi sprzedaż 66 tyś. 

oznacz moderatorów