anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ukrywanie ofert w wyszukiwarce Allegro

dawal50
#14 Krzewiciel#

Jest na to jakiś sposób? Chciałbym po wpisaniu frazy w wyszukiwarkę Allegro ukryć albo oferty danego konta, albo konkretne oferty (tak jakby ich nie było). Tak jak na YT przy każdym filmie jest opcja "Nie interesuje mnie to". Jeżeli w Allegro nie ma takiej opcji to może są jakieś wtyczki przeglądarkowe?

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

xyz96
#21 Demiurg#

W wyszukiwarce niczego nie ukryjesz. Dopiero po wyświetleniu wyników możesz sobie po lewej stronie odfiltrować pewne rzeczy.

oznacz moderatorów

dawal50
#14 Krzewiciel#

no właśnie filtry to za mało, wpisanie z minusami typu "przedmiotA -przedmiotB -przedmiotC" to też za mało, bo po wpisaniu kilku minusów wyszukiwarka przestaje reagować na kolejne minusy

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Dokładnie, w wyszukiwarce All nic nie ukryjesz. A wręcz przeciwnie - wyświetlone zostaną Ci oferty, którymi nie będziesz zainteresowany. I to jest główny problem.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

dawal50
#14 Krzewiciel#

@Knowhere wpisałem w tej wtyczce na chrome kilka kont, zapisałem i nic oferty nie chcą znikać

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@dawal50 Zrestartowałeś przeglądarkę?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

dawal50
#14 Krzewiciel#

@Knowhere tak i dalej to samo, sprawdzę jeszcze na firefoxie

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@dawal50 Wcześniej gdzieś na forum też ktoś pisał, że miał taki problem, ale nie pamiętam co mu pomogło (odświeżenie strony?).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

dawal50
#14 Krzewiciel#

@Knowhere na firefoxie to samo, czarna lista nie działa

oznacz moderatorów

dawal50
#14 Krzewiciel#

@Knowhere chyba już wiem w czym problem.

1. Wpisanie na czarną listę sprzedawców powoduje ukrycie ich ofert, ale tylko tych wystawionych na allegro. Te wystawione na lokalnie (ale widoczne na allegro) nie znikają, a chciałem ukryć wiele ofert właśnie z allegro lokalnie widocznych na allegro

2. No i nie działa też ukrycie ofert wystawionych na allegro, jeżeli konto ma znaczek "autoryzowany sklep" i login się weźmie z linku https://allegro.pl/uzytkownik/

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@dawal50 Zgłoś więc autorowi zauważone błędy - jak da radę jakoś to przeskoczyć, to poprawi.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów