anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

UPS NIE ODEBRAŁ PACZKI

PromalakPoludnie
#8 Zapaleniec#

Jak mam wytłumaczyć klientowi, że mimo iż paczka czeka przygotowana od dnia zakupu, zlecenie na kuriera zostało złożone nawet 2 razy do jednej paczki do której wygenerowały się 2 listy przewozowe, kurier się nie pojawia. Czy allegro w momencie otrzymania negatywa poniesie odpowiedzialność i ze względu na przymus takiej formy wysyłania anuluje taką ocenę??? W innym wypadku jest to bardzo nie fair wobec sprzedawców.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

kostas11
#21 Demiurg#

@PromalakPoludnie a to UPS czy Allegro One obsługiwane przez UPS ? raczej nie licz na pomoc allegro chyba że kupujący w komentarzu napisze że to z winy przewoźnika 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

PromalakPoludnie
#8 Zapaleniec#

Nie liczę. A odpowiadając na pytanie, oczywiście, że Allegro one obsługiwane przez UPS- ale ogólnie UPS nie wywiązywał się z umowy, dlatego nasza współpraca trwała bardzo krótko. 

oznacz moderatorów

impresja_studio
#8 Zapaleniec#

nie fair - to bardzo dyplomatycznie powiedziane. Ja miałem podobnie z InPostem. Kilakadziesiąt paczek opóźnionych przez nie odebranie ich przez kuriera. Każda zgłoszona do allegro i nic. A punktacja zaniżona sprzedawcy. Tak będzie dopóki allegro będzie monopolistą.

 

oznacz moderatorów