anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Urlop , a dyskusje i odpowiedzi dla klientów a zwiazana z tym Jakosc Sprzedazy.

ZakupyMaawSport
#10 Popularyzator#

Witam,  planuje urlop na Allegro 9 dni, podroz autostopem po maroko. W planie sa gory atlas, pustynia merzouga i ogolna trasa wokol kraju i powrot do Marakeszu. Nawiazujac do tego ze to bedzie podroz tanio kosztowa z plecakiem, spanie w namiocie to nie bede mial mozliwosci korzystania z internetu ze wzgledu na koszty, zasieg osczednosc energii no i w afryce polskie sieci nie dzialaja.

Zwiazku z tym chcialbym sie dowiedziec jak to bedzie sie mialo do jakosci sprzedazy, podobno Allegro wymaga aby utrzymac statystki na poziomie Super, odpowiadac na pytania bezwzgledu na to czy Urlop na allegro jest aktywny czy nie.Pytan mam srednio od 2-10 dziennie

Aktualnie mam poziom Super i chcialbym wrocic i sprzedawac dalej. Wiec prosze Allegro o rade co mam zrobic aby wykorzystac Urlop bezinwazyjnie.Czy zostalo to poprawione albo czy zrobice cos w zwiazku z tym jesli okresle dokladne warunki kiedy wyjezdzam.

 

Nie chcialbym dostawac maili tego typu jak ponizej w zalaczniku. Pozdrawiam

 

Screenshot 2022-04-01 at 11-52-17 AL - Poczta w Onet pl.png

 

 

 

oznacz moderatorów
24 ODPOWIEDZI 24

LEW433
#21 Demiurg#

🤕

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@Kasiulki2  osoba najbliższa zamieszkująca wspólnie ( mąż, żona, rodzice, rodzeństwo) ma prawo pomagać nieodpłatnie  bodajże do 4 godzin dziennie . Zgodnie z prawem

Kiedyś akurat podczas rozładunku pracowałem z moim tatą i przyjechała inspekcja pracy. Tylko sprawdzili czy jest wspólny adres zamieszkania i napisali w protokole że tata pomagał. Nie było żadnych problemów mimo braku umowy .

Wiec nie zawsze osoba upoważniona musi mieć umowę.

oznacz moderatorów

Kasiulki2
#17 Koryfeusz#

@_Likos_ 

Prawo pracy to jedno, regulamin Allegro to co innego. Inspekcja pracy nic nie zrobi, ale jak się tata z rozpędu podpisze w dyskusji "Stefan" zamiast "Marek", to jest pozamiatane.

Gdyby Allegro zależało na rozwiązaniu problemu, już dawno pojawiłby się status "tymczasowego reprezentanta" albo "osoby wyznaczonej" z ograniczonymi uprawnieniami, właśnie na okoliczność urlopu albo zdarzeń losowych.

Smutne, że trzeba łamać regulamin, żeby nie łamać regulaminu🙄

oznacz moderatorów

hardybejs
#12 Orędownik#

Jedyny rozsądny sposo w obecnym systemie allegro oczywiście .........ym nie ma lepszej opcji jak zamknięcie aukcji.A dlaczego:

jak wydłużysz czas wysyłki i nie będzie sprzedazy lub nawet ktoś coś tam kupi Aukcje ci polecą na dno-przy zamknieciu to  tak jakbyś zachował ich status wznowisz wszystko wróci do normy bynajmniej powinno.

-Autoresponder wtedy ci niepotrzebny 

-jeśli będziesz miał wystawione aukcje podczas urlopu ktoś kupi mimo że masz wsysyłke ustawioną na 60 dni całkiem na 100% wyłapiesz klienta który na to nie zerknoł i chlapnie negatywa - Allegro ci nie usunie broniąć sie subiektywna opinią.

-pare dni wytrzymasz ale mówie tu ze 100% pewnoscią   w styczniu to przerabiałem i żałuje do dzis  ze nie usnołem ofert -prawdopodobnie postawie wszystko od nowa bo oferty  na tym koncie nie wróciły już na swoja pozycje, postawiłem nowe konto  a tam idzie lepiej o 100%

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Ten pomysł był już opisywany wcześniej, ale zgadzam się że jest to opcja możliwa ale w niektórych ofertach była nie do zrealizowania, dotyczy sprzedawców starych, sprawdzonych i z wielką ilością ofert, takie wnioski były.

oznacz moderatorów