anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Urlop i blokada konta

BURZYNSKID
#13 Ambasador#

Kolejny absurd na allegro. Wracam dzisiaj z urlopu otwieram komputer i dowiaduję się iż mam zablokowane konto sprzedaży. Powód, w czasie urlopu, który  miałem wpisany na koncie nie odpowiedziałem w dyskusji w terminie 48h i nie zareagowałem na pytanie o zwrot środków za zwrot. Admin blokuje konto i nie informuje za co. Czy za brak terminowej odpowiedzi?,  czy za brak zwrotu wpłaty dla klienta? Fakt, nie udzieliłem odpowiedzi ale informowałem o tym, iż jestem nieobecny URLOP, Zwrot nie został rozliczony ale nie minęło 14 dni na ustawowe i regulaminowe rozliczenie zwrotu. Proszę odpowiedź admina.

Jak zrobić urlop na allegro i nie narazić się na konsekwencje wynikające z braku odpowiedzi w dyskusjach z kupującymi?

Proszę również o interwencję w sprawie szybkiego odblokowania kont.

 

oznacz moderatorów
22 ODPOWIEDZI 22

Adekpol
#13 Ambasador#

Jestem ciekaw jak te wszystkie regulaminy przechodzą przez taki UOKiK, przecież tam na milion procent musibyć coś nie zgodnego z prawem 😄

Jednak zdaję sobie sprawę, że czasami niektórzy olewają takie rzeczy, tak przy grillu na przykład :D:D:D:D

oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Adekpol zapewniam, że działamy zgodnie z prawem, jeśli masz wątpliwości możesz zapytać UOKiK.

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów

Adekpol
#13 Ambasador#

Jestem z tych co raczej leniwie do tego podchodzą.

Jest jak jest, trudno. Ani ja ani Ty, nie mamy na tyle wiedzy odnośnie tego, czy faktycznie tak jest, nie chce oceniać ani bezpodstawnie oskarżać, jednakże gdyby coś takiego miało miejsce, nie byłbym zdziwiony ani urażony tym faktem, urok ogromnych firm 😄

 

oznacz moderatorów