anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Highlighted

Urwany adres

#15 Entuzjasta#

Czy to jest możliwe, że po drodze zaginął kawałek adresu? A konkretnie numer mieszkania? 😂

Wrócił do mnie polecony z adnotacją o niepełnym adresie, jednak kupująca się upiera że podała pełne dane i nawet wysłała mi w dyskusji kopię danych w swoim allegro i adres dostawy ma faktycznie to co trzeba. Ja widzę tylko numer ulicy i tak też się zaciągnęło do Elektronicznego Nadawcy. 

Wkurza mnie to, że jako sprzedająca nie mogę poprosić o pomoc pracownika Allegro, tylko mogę pisać w treści dyskusji a tego to chyba nawet nikt nie czyta 🙂  Ciekawe jeśli okaże się, że to błąd Allegro to co wtedy ?

_______________
Kama
Highlighted

Odp.: Urwany adres

#13 Ambasador#

@Kaliope_Brzeg Możesz napisać w Pomocy na Kontakt. Nawet należy. Trochę klikologii przy wyborze tematu ale warto się pomęczyć. Ja bym napisał do pracownika allegro o potwierdzenie danych, bo kupujący mógł coś przeoczyć (czytaj minąć się z prawdą).

Nie dawno miałem przypadek otrzymania zwrotu z powodu nie pełnego adresu. Dostawca był na miejscu ale nie odnalazł adresata i nie raczył zadzwonić na podany nr telefonu. Brakowało nazwy firmy ale to był błąd Kupującego.

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Odp.: Urwany adres

#15 Entuzjasta#

@__RPM_ Posłuchałam Twojej rady i napisałam do pomocy. Zobacz o ile prostsze byłoby w dyskusji włączenie się pracownika, który ma problem opisany  i może wszystko sprawdzić. Ale nie, produkuj się człowieku i pisz od nowa 🙄

_______________
Kama
Odpowiedz
Ładowanie...