anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Urwany adres

MAMY ROZWIĄZANIE!
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

Czy to jest możliwe, że po drodze zaginął kawałek adresu? A konkretnie numer mieszkania? 😂

Wrócił do mnie polecony z adnotacją o niepełnym adresie, jednak kupująca się upiera że podała pełne dane i nawet wysłała mi w dyskusji kopię danych w swoim allegro i adres dostawy ma faktycznie to co trzeba. Ja widzę tylko numer ulicy i tak też się zaciągnęło do Elektronicznego Nadawcy. 

Wkurza mnie to, że jako sprzedająca nie mogę poprosić o pomoc pracownika Allegro, tylko mogę pisać w treści dyskusji a tego to chyba nawet nikt nie czyta 🙂  Ciekawe jeśli okaże się, że to błąd Allegro to co wtedy ?

_____________
Kama
oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
__RPM_
#14 Krzewiciel#

@Kaliope_Brzeg Możesz napisać w Pomocy na Kontakt. Nawet należy. Trochę klikologii przy wyborze tematu ale warto się pomęczyć. Ja bym napisał do pracownika allegro o potwierdzenie danych, bo kupujący mógł coś przeoczyć (czytaj minąć się z prawdą).

Nie dawno miałem przypadek otrzymania zwrotu z powodu nie pełnego adresu. Dostawca był na miejscu ale nie odnalazł adresata i nie raczył zadzwonić na podany nr telefonu. Brakowało nazwy firmy ale to był błąd Kupującego.

oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@__RPM_ Posłuchałam Twojej rady i napisałam do pomocy. Zobacz o ile prostsze byłoby w dyskusji włączenie się pracownika, który ma problem opisany  i może wszystko sprawdzić. Ale nie, produkuj się człowieku i pisz od nowa 🙄

_____________
Kama
oznacz moderatorów
iro4321
#1 Nowicjusz#

witam, Panią, jestem ciekaw jak zakończyła się ta sprawa, gdyż właśnie to samo spotkało i mnie. Jakimś cudem allegro ucięło mój adres i przesyłka nie została dostarczona. Czy allegro zwróciło Pani koszty dostawy ?

oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@iro4321  Allegro przeprowadziło dochodzenie i stwierdziło, że to jednak kupująca podała niepełny adres 😃

Skończyło się to tak, że kupująca przestała się odzywać i książka została u mnie. Allegro uznało sprawę za rozwiązaną i zamknęło dyskusję.

_____________
Kama
oznacz moderatorów