anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ustawienie adresu zwrotu do paczkomatu

omamo_sklep
#8 Zapaleniec#

Czy jest możliwe ustawienie adresu zwrotu do paczkomatu?

Kiedyś pytałam o to Allegro w odpowiedzi napisano mi,że tak. 

Jednak do tej pory nie wiem czy zrobilam to dobrze. A czekam na zwrot. I nie mam pojęcia czy on do mnie dojdzie.

W miejscu gdzie należało napisać ulicę wpisałam słowo"Paczkomat" po nim podałam numer paczkomatu  i ul. Xxx

Mniej więcej tak to wyglądało "Paczkomat XXX ul. Xxx"

czy taki zwrot do dojdzie do tego paczkomatu?

Wcześniej zwroty docierały na adres firmy jednak wolałabym żeby trafiały do paczkomatu gdyżnie zawsze mam możliwość odbioru paczek. 

Jak ustawić to w zakładce zwroty prawidłowo żeby paczki szły do paczkomatu. 

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

Knowhere
#21 Demiurg#

@omamo_sklep Z tego co pamiętam, to zwroty dostarcza kurier pod adres, a nie do paczkomatu.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

omamo_sklep
#8 Zapaleniec#

Ja to wiem. Pytam o możliwość zwrotów do paczkomatu. Ponieważ w odpowiedzi od Allegro napisano mi,że mogę ustawić paczkomat ale chcialam wiedzieć jak to zrobić żeby było okej.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@omamo_sklep powiem że nie widziałem takiej opcji, zawsze kurier przywoził do firmy, skoro all napisało że można to niech podrzuci instrukcję 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

omamo_sklep
#8 Zapaleniec#

kazano mi się dogadać w tej kwestii z firmą InPost a znowu InPost z Allegro co jest logiczne bo przecież na allegro ustawiam adres zwrotu. No dobrze to wychodzi na to,że nie dostanę odpowiedzi na moje pytanie. Pozostaje mi czekać na rozwój wydarzeń. Może pqczka dojdzie tak jak tego oczekuje. Najwyżej wroci spowrotem do klienta 🙄 dam znać jak to się potoczyło. Dziekuje

oznacz moderatorów

Biokropelka
#7 Wielbiciel#

Witaj

Proszę daj znać czy zwrot o którym pisałaś dotarł do paczkomatu, a więc czy zapis jaki zastosowałaś w adresie do zwrotów (zamiast ulicy wpisałaś "paczkomat") zadziałał poprawnie.

 

Pozdrawiam

Zespół Biokropelka

oznacz moderatorów

-orbitkownia-
#12 Orędownik#

In post napisał że nie jest to możliwe, bo paczka której pan nie odbierze z paczkomatu ląduje w jakiejś przechowalni, dodatkowo klient może zwrócić na swój koszt pocztą a ta nie wkłada do paczkomatu. Zwroty są jedynie na adres

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

z tego co mi wiadomo, jeżeli przesyłka nie została odebrana z paczkomatu, to wraca na adres podany na etykiecie, adres możesz zmienić w ustawieniach Inpostu ale nie wiem czy można ustawić zwrot do paczkomatu. Natomiast adres zwrotów od klienta zmieniasz w ustawieniach zwrotów Allegro i bardzo możliwe, że tam możesz podać adres paczkomatu. 

oznacz moderatorów

omamo_sklep
#8 Zapaleniec#

Zwroty do mnie dotarły. Co prawda po czasie bo z tygodniowym opóźnieniem od momentu informacji,że paczka jest wydana do doręczenia ale jednak. Różnica była taka,że inpost zmienił etykiete z kuriera na paczkomat. Może przez to tyle to trwało. Pozdrawiam serdecznie.

oznacz moderatorów

Ireneusz160
#7 Wielbiciel#

Witam mam pytanko bo też chciałabym ustawić nieodebrane paczki aby wracały na paczkomat a nie na mój adres, czy u Pani nadal to działa, wracają na paczkomat ?  Czy jest to jakoś dodatkowo płatne ? 

oznacz moderatorów

omamo_sklep
#8 Zapaleniec#

Korzystałam z takiej opcji przez okres kiedy przenosiliśmy firmę pod inny adres.

Zwroty szły co prawda dłużej bo na sortowni czekały zawsze około tygodnia zanim ktoś się nimi zainteresował i wtedy zawsze do mnie dzwoniono w tej sprawie.

Ale mimo to zwrot mialam na paczkomat kierowany.

Nic dodatkowo nie płaciłam. 

oznacz moderatorów