anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Usunęliśmy Twoją ofertę sprzedaży - zła kategoria

IT-expert
#8 Zapaleniec#

Moja aukcja została zamknięta:

Zgodnie z regulaminem (załącznik nr 2, artykuł 1, punkt 1.1) nie możesz umieszczać oferty w kategorii nieodpowiadającej sprzedawanemu towarowi. Utrudnia to kupującym wyszukiwanie interesujących ich przedmiotów.

Przecież kategoria jest przypisana do katalogu - nie ja go zakładałem - jak zmieniam kategorię to nie mogę wystawić aukcji bo nie ma łączenia z katalogiem....

Jakiś absurd - zmieńcie sobie dane w katalogu i zostawcie aukcje w spokoju... 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

TomBanknoter
#15 Entuzjasta#

A bo w Allegro jest jak w PL - wciąż trzeba walczyć z problemami zupełnie nie znanymi gdzie indziej

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@IT-expert w momencie usunięcia oferta była w niewłaściwej kategorii - kamery cyfrowe, natomiast jest to kamera sportowa i z tego co widzę kategoria została zmieniona i możesz ją wznowić. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

IT-expert
#8 Zapaleniec#

Tak ponieważ zasugerowałem wam zmianę.... pytanie czemu widzicie błąd w mojej ofercie i krzyczycie że naruszam regulamin a nie widzicie, że problemem jest katalog....?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@IT-expert  zespół zajmujący się weryfikacja ofert działa na ofertach, więc weryfikuje kategorie oferty, nie produktu. Jeśli produkt jest w nieodpowiedniej kategorii, to należy to zgłosić przez formularz zgłaszania błędu w produkcie.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów