anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Usunięcie oceny transakcji przez Allegro

DlaMistrzow_pl
#12 Orędownik#

Witajcie,

Chciałem się Was zapytać czy macie doświadczenie w temacie i czy jest sens pisania do Allegro w sprawie usunięcia takiego komentarza:

2023-06-07 (2).png

 

Klient prawdopodobnie stał się ofiarą produktyzacji, która przeniosła go do najtańszej oferty z innej podpiętej pod produkt. Produkt występuje w dwóch wielkościach opakowań. U nas zarówno w tytule, parametrach jak i opisie oferty jest wyraźnie podkreślone, że sprzedajemy w tej ofercie opakowanie 7,5kg. Jak widać wyżej klient zarzuca nam oszustwo. Myślicie, że jest podstawa i sens pisania do Allegro w tej sprawie.

Klient na prośbę zmiany oceny nie odpowiedział, kontaktu po zakupie, dyskusji etc. oczywiście nie było, więc prawdopodobnie zdawał sobie sprawę ze swojego błędu.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#

Moim zdaniem Allegro nie usunie takiego komentarza, oczywiście że prodkutyzacja jest wielką niedoróbką.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@DlaMistrzow_pl masz nie prawidłowo podpięty produkt do katalogu .....Twój błąd , jak się nie dogadasz z klientem allegro nic z tym nie zrobi .

oznacz moderatorów

DlaMistrzow_pl
#12 Orędownik#

Mam prawidłowo. Tak się składa, że ja go tworzyłem i wprowadzałem ten produkt na allegro. Niestety serwis w wyniku przekształceń automatycznych połączył oba produkty. U producenta oba mają ten sam EAN. 15kg to jakby dwa worki po 7,5kg. W tytule produktu jest to nieszczęsne 15kg, którego nie można zmienić. Gdy odpinałem ten produkt, to i tak go dopinali po kodzie.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@DlaMistrzow_pl niemniej tytuł z katalogu wprowadza klienta w błąd , musisz wiedzieć , że przy zakupach w aplikacji jest widoczny tylko ten , a ok.80% klientów podejmuje decyzję zakupową na podstawie tytułu oraz pierwszej fotki jaką widzi bez weryfikacji dalszej treści . Podczas łączenia produktu z katalogiem widzisz jaki jest tegoż tytuł . 

oznacz moderatorów

DlaMistrzow_pl
#12 Orędownik#

Podczas łączenia może tak. Tu nasza oferta była pierwszą na Allegro, założoną jakieś trzy lata temu przed produktyzacją. Szczerze, to nikt tego nie sprawdzał jak się wyświetla. Tytuł oferty, opis i parametry wypełniliśmy prawidłowo. To co potem się działo z ofertą i jej widocznością, to już czysta radosna twórczość Allegro.

No nic, poczekam na opinię osób, którym udało się coś wskórać od serwisu.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@DlaMistrzow_pl nic nie zrobisz , allegro informuje mailem o zmianie parametrów produktu w katalogu , trzeba to weryfikować i szybko reagować .

oznacz moderatorów